Fototapety Zwierzęta

Zwierzęta to niezwykłe istoty, które od zawsze towarzyszą człowiekowi. Ich piękno i różnorodność fascynuje. Dlatego przygotowaliśmy kolekcję fototapet ze zwierzętami, które są w stanie pięknie urozmaicić pomieszczenie. Fototapety te świetnie nadają się zarówno do sypialni, kuchni, salonu, łazienki, jak i do pomieszczeń typu np. biuro.

Żeby ułatwić Ci wyszukiwanie, podzieliliśmy fototapety zwierzęta na mniejsze podkategorie: fototapety konie, koty, wilki, motyle, tygrysy, ptaki, leśne zwierzęta oraz fototapety inne zwierzęta. Dzięki temu od razu trafisz do tematu, który Cię interesuje!

Fototapety ze zwierzętami z efektem 3D na pewno nadadzą niezastąpionego charakteru, o jaki trudno przy zwykłej ścianie.

Oferujemy szeroki wybór struktur i sposobów aplikacji — tapety flizelinowe, lateksowe. Świetnie sprawdzi się również fototapeta samoprzylepna. Dzięki szerokiej ofercie możesz wybrać najwygodniejszy dla siebie sposób aplikacji. Więcej o rodzajach podkładów przeczytasz TUTAJ.

Zwierzęta są naprawdę różnorodnymi istotami. Mają rozmaite wyglądy, a także temperamenty. Te najbardziej potulne stają się naszymi domownikami. Tak jest na przykład z kotami, które są niezwykle bliskie człowiekowi. Prezentowane przez nas fototapety koty ukazują pełen urok tych zwierząt. Znajdziesz zarówno fototapety zwierzęta domowe z dużymi, puchatymi kotami, jak i małe, figlarne koty, których słodycz może doprowadzić do cukrzycy. ;)

Dla miłośników majestatycznego galopu sprawdzą się fototapety konie. Chyba każdy, kto kiedyś jeździł konno, zgodzi się ze stwierdzeniem, iż kto dosiadł konia, ten dosiadł wiatr. Zwierzęta te mają z pewnością w sobie coś potężnego i magicznego. Aby wprowadzić ich ducha do domu, przygotowaliśmy mnóstwo prezentujących ich ujęć. Znajdziesz fototapety z końmi majestatycznie prezentującymi się na tle natury, konie w galopie, a także dla miłośników zwierząt magicznych – fototapety pegaz i fototapety jednorożec. Pomyśl, czy fototapeta konie nie sprawdzi się świetnie w pokoju dla dzieci, które są często zafascynowane tymi ssakami.

Fototapety motyle prezentują najpiękniejsze, barwne owady. Kochamy patrzeć na te obfitujące w kolory istoty, latające nad kwiatami. Motyle jednak szybko się przemieszczają i znikają z naszych oczu. Dlatego wspaniałym pomysłem będzie zatrzymanie tej bajkowej chwili i umieszczenie w pokoju fototapety z motylem.

Innymi latającymi zwierzętami są oczywiście ptaki. Fototapety z ptakami o szeroko rozpostartych skrzydłach, unoszącymi się w przestrzeni, na pewno przywiodą na myśl poczucie wolności i lekkości. Z kolei barwne upierzenie tych istot nada ścianie pięknych kolorów.

Fototapety wilk i fototapety tygrys prezentują już bardziej dziką i niebezpieczną część fauny. Mimo swej dzikości są to zwierzęta niezwykle pociągające. Fototapeta z wilkiem wyjącym do księżyca, czy fototapeta z dumnym tygrysem będzie się nieco mrocznie, aczkolwiek fascynująco prezentować.

W podkategorii fototapety leśne zwierzęta znajdziesz między innymi jelenia mieszkającego w polskim lesie — fototapety jeleń z okazałym porożem, jelenie skąpane w leśnym buszu, czy fototapety jelenie 3D, które wręcz „wychodzą” ze ściany. Oferujemy także fototapety sarny, dziki, fototapety z lisami, czy z rysiami.

Fototapety inne zwierzęta to kolekcja, w której prezentujemy jeszcze wiele innych, różnorodnych osobników. Być może to tam znajdziesz swoją wymarzoną grafikę!

Zaprezentowane zdjęcia są przez nas specjalnie wyselekcjonowane i według nas najpiękniejsze. Jeśli jednak nadal nie znalazłeś tego, czego szukasz – zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki. Tysiące zdjęć czekają na odkrycie!

rozwiń opiszwiń opis