Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM

Obraz na płótnie Malowane Kwiaty

W przeróżnych kolorach, rozmiarach i kształtach. Kolorowe, zachwycające pięknem, pachnące. O czym mowa? Oczywiście o kwiatach!

Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową kolekcję obrazów ze zdjęciami i grafikami przedstawiającymi kwiaty pędzlem malowane. Obrazy będą świetnym dodatkiem do każdego wnętrza. Urozmaicą ścianę salonu, sypialni, kuchni, biura, czy salonu kosmetycznego. Będą elegancką i malowniczą dekoracją.

Prezentujemy obrazy z kwiatami malowanymi akrylem, akwarelą, olejem. Techniki nieco różnią się od siebie, ale mają jedno zadanie — oddać urok kwiatów na obrazie. Znajdziesz obrazy malowane z ogromną finezją, oddające szczegół każdego płatka. Ciekawie prezentują się także rośliny nieco bardziej abstrakcyjne.

Różne ujęcia dają Ci możliwość najlepszego dla Ciebie wyboru. Może wybierzesz obraz z malowanymi kwiatami w wazonie? A może lepszą opcją dla Ciebie będą dziko rosnące kwiaty polne? Maki, chabry, czy stokrotki bez wątpienia są pełne uroku. Każdy kwiat emanuje pięknem i zasługuje na podziw.

Obrazy takie będą pięknie wyglądały zarówno w minimalistycznym wnętrzu, jak i tym w stylu vintage. Zdjęcie możesz umieścić na tle białej ściany. Jednak aby przełamać schematy, połącz je z tłem wzorzystym. Efekt ULALA gwarantowany!

Kwiaty są zwiastunem wiosny. Potem cieszą nasze oczy przez całe lato, aż do późnej jesieni. Pięknie prezentują się w ogrodach, jak i na miejskich skwerach czy rondach. Malowniczo obrastają pola i łąki. Umilają spacery i spędzanie wolnego czasu. Przebywanie wśród kwiatów relaksuje.

Florystyczne bukiety to miły sposób na obdarowanie kogoś. Czerwone róże, jako symbol miłości. Tulipany dla ukochanej mamy. Żonkile na Wielkanoc. Białe lilie uważane są za symbol czystości.

W naszej kolekcji zgromadziliśmy najpiękniejsze naszym zdaniem zdjęcia. Jeśli jednak wciąż nie znalazłeś tego, czego szukasz — skorzystaj z wyszukiwarki. Tysiące zdjęć czeka na odkrycie.

rozwiń opiszwiń opis