Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM

Obrazy industrialne

POFABRYCZNE LOFTY

Lata 50. XX wieku. To właśnie wtedy w Ameryce narodził się styl industrialny. Liczne upadłe fabryki zaczęto przekształcać na powierzchnie mieszkalne, zachowując styl pierwotnych pomieszczeń. Początkowo wielkie, otwarte przestrzenie, z ogromnymi oknami przyciągały artystów. Właśnie w jednym z takich loftów tworzył Andy Warhol. Później styl zdobył wielu innych miłośników, pojawiając się w latach 90. w Polsce.

W odpowiedzi na zainteresowanie tym właśnie stylem stworzyliśmy kolekcję z obrazami industrialnymi na ścianę. Loftowe obrazy na ścianę będą zwieńczeniem całej aranżacji wnętrza. Swoistą wisienką na torcie.

Wielkie, otwarte przestrzenie, ogromne okna, prostota, surowe materiały — to główne cechy stylu industrialnego. Pozwalają one stworzyć pomieszczenie pełne światła i funkcjonalnego minimalizmu. Motywy przemysłowe, które widnieją na obrazach loftowych — stare fabryki, tryby, konstrukcje — pozwolą przypomnieć źródło powstania tego stylu wraz z jego bogatą historią.

Do salonu industrialnego czy pokoju, gdzie królują biele, szarości i beże idealnie sprawdzą się obrazy na płótnie w stylu loft. Na naszych grafikach widnieje głównie kolorystyka czarno biała, rdzawa, stalowa. Taka, która w pełni oddaje klimat pofabrycznych budynków.

W kolekcji zebraliśmy najpiękniejsze naszym zdaniem zdjęcia. Jeśli jednak nadal nie znalazłeś tego, czego szukasz — skorzystaj z wyszukiwarki. Tysiące zdjęć czeka na odkrycie.

rozwiń opiszwiń opis