Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM

Orzeźwiający turkus na fototapetach, obrazach, plakatach

Kolor turkusowy ostatnio stał się modnym dodatkiem w aranżacji wnętrz. Nic dziwnego — w końcu jest to barwa pozytywna, która kojarzy się z ciepłymi wodami, czy błękitem letniego nieba. Turkusowa tapeta stanie się więc wyrazistym akcentem, który ożywi całe wnętrze.

Klasycznym i prostym wariantem jest zestawienie turkusu z bielą. Dzięki temu twoje pomieszczenie stanie się jasne oraz pełne uroku. Malowniczość takiego połączenia kolorów możemy dostrzec, chociażby w zabudowie Grecji. To tam białe domki pokryte niebieskimi dachami, ślicznie wyglądają w towarzystwie błękitnego morza. Fototapety z turkusowymi akcentami na uliczkach Grecji, czy Wenecji znajdziesz także w naszej ofercie.

Dobrym pomysłem, często wykorzystywanym w stylu nowoczesnym, przy urządzaniu na przykład sypialni, jest łączenie na fototapetach turkusowego z szarym. Jest to duet, który idealnie do siebie pasuje. Tworzy on przyjemną atmosferę we wnętrzu. Jeśli podobają Ci się takie klasyczne połączenia, proponujemy również zestawić ten kolor z beżami lub kolorem taupe.

Obraz lub fototapeta, gdzie widnieje mapa świata lub z motywem turkusowego morza, pięknie zaprezentuje się, chociażby w stylu marynistycznym. We wnętrzu z innymi odcieniami niebieskiego, beżami, bielą i akcentami czerwieni nasze dekoracje staną się dopełnieniem całej aranżacji.

Jeśli jesteś miłośnikiem egzotyki i nieco mocniejszych akcentów — wybierz grafiki, na których turkus znajduje się w towarzystwie zieleni, czy czerwieni. Takie barwne elementy, inspirowane kolorami papug, wprowadzą tropikalną atmosferę do Twojego domu.

W naszej kolekcji prezentujemy wiele rozmaitych grafik. Znajdziesz między innymi pomysły na turkusowe fototapety z efektem 3D, z drzewami, kwiatami — różami, tulipanami, lawendą, czy minimalistycznym dmuchawcem. Wiele propozycji czeka na odkrycie.

rozwiń opiszwiń opis