Fototapeta DREWNO

Natura i ciepło

Góralskie chaty to z pewnością jedne z tych, które kojarzą nam się jako pełne ciepła i przytulnego klimatu. Tajemnica, w której tkwi źródło wykreowania takiej atmosfery to nic innego, jak użycie dużej ilości drewna. Drewniana konstrukcja, ściany, stół, czy nawet szafa. Wszystko to składa się na niepowtarzalny wygląd, pełen ciepłego klimatu. Z tych góralskich chat przenosimy się do naszych domów. I tutaj chcemy stworzyć przytulny azyl. Właśnie dlatego coraz więcej osób decyduje się na urozmaicenie pomieszczeń drewnem. Stało się ono dekoracyjnym hitem, który jak nic innego dodaje całej aranżacji niezwykłego klimatu.

I my zainspirowaliśmy się tym pełnym naturalnego ciepła motywem. W tej kolekcji przedstawiamy fototapety drewnopodobne. Osiągniesz dzięki nim wymarzony efekt, bez większego wysiłku i kombinowania. Nasze fototapety 3D imitujące drewno kominkowe, czy deski prezentują się niezwykle realistycznie. To właśnie one sprawią, że zimna ściana stanie się teraz dekoracją wizualnie ogrzewającą całe pomieszczenie. W otoczeniu takiego wystroju spokojny odpoczynek jest gwarantowany!

Fototapeta drewnopodobna będzie idealnym dopełnieniem wystroju wnętrza w stylu vintage. Sęki, pęknięcia, drewno stare lub z pozdzieranym lakierem — wybór jest naprawdę duży.

Motyw drewna świeżo ściętego, bez żadnych dodatków, będzie dobrym wyborem dla osób kochających naturalne piękno. Oferujemy również fototapety z imitacją drewna malowanego, z kolorowymi akcentami. Różnorodność barw i odcieni oraz szeroka paleta struktur, umożliwia wybranie wzoru, który wkomponuje się w wystrój Twojego wnętrza.

Zebraliśmy w tej kolekcji najpiękniejsze naszym zdaniem zdjęcia, ale jeśli wciąż nie znalazłeś tego, czego szukasz — skorzystaj z wyszukiwarki. Tysiące zdjęć czeka na odkrycie.

rozwiń opiszwiń opis