Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM

Obraz

Obrazy z efektem Ulala!


Dwoimy się i troimy, aby drukowane przez nas obrazy stanowiły najpiękniejszą dekorację w Twoim domu. 

Zobacz, czym wyróżniają się nasze obrazy, tzw. "canvasy":

  • drukujemy na grubym płótnie o gramaturze 296g;
  • jest to materiał o głębokim splocie, który do złudzenia przypomina naturalne płótno. Dzięki temu doskonale nadaje się także na reprodukcje obrazów malarskich;
  • płótno jest naciągnięte na drewnianą ramę (tzw. krosno malarskie) o grubości 35 mm;
  • boki obrazu są zadrukowane, dzięki temu dekoracja nie wymaga dodatkowej ramy. Ważne jest też to, że na bokach jest kontynuacja grafiki, a nie odbicie lustrzane. Dlaczego to takie ważne? Bo dzięki temu obraz pod każdym kontem wygląda efektownie. Wyobraź sobie, że na brzegu obrazu jest np. oko, a na boku... drugie oko. Słabo prawda. Toż to mutant się z tego zrobił :)
  • obraz dojdzie do Ciebie w idealnym stanie. Dlaczego jesteśmy tego tacy pewni? Bo nie pakujemy obrazów w zawodny karton, ale zabezpieczymy go twardą płytą HDF 3 mm.

Prostokąty i kwadraty — wybór naprawdę bogaty

Tak, jak przy fototapetach, tak i tutaj, motywy podzieliliśmy na kolekcje i tematy. Łatwo odnajdziesz kategorię, która Cię interesuje, a w niej — same najlepsze sztuki. :)

Popularnością cieszą się między innymi, obrazy drukowane na płótnie z motywem kobiety, natury, kwiatów, malowanych akwarelą lub olejem abstrakcji, a także tych z efektem 3D. Nowoczesne obrazy drukowane na płótnie świetnie nadadzą się do salonu, sypialni, biura, a także mogą stać się radosną dekoracją do pokoju dziecięcego.

Oferujemy spory wybór, co do układu obrazu. Twój wymarzony obraz może być tradycyjny jednoczęściowy... ale mamy także wiele innych opcji! Przy składaniu zamówienia możesz zdecydować się na kreatywny układ, złożony z — od dwóch do sześciu — części.

Możesz także u nas wydrukować obraz na płótnie z własnego zdjęcia. To piękna i bardzo osobista pamiątka na lata.

To, co — skoro już tyle wiesz, to czas poszukać zdjęcia idealnego na TWÓJ obraz. Gotowy na poszukiwania? :)

rozwiń opiszwiń opis

Inspiracje