Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM

Plakat Kobieta

piękno, zmysłowość, elegancja...

W tej kolekcji na pierwszy plan wysuwają się wyjątkowe zdjęcia kobiet. Prezentujemy plakaty z różnorodnymi ujęciami. Każda kobieta jest inna. Tak też na każdym z naszych zdjęć znajdziesz coś innego, co zaciekawi i przykuje Twoją uwagę.

Ujęcia w artystycznym klimacie z pewnością oddają piękno i urok płci żeńskiej. Znajdziesz wśród zdjęć akwarele, czy obrazy olejne. Kobiety z pięknymi kwiatami to kolejna propozycja zdjęć, które oddają piękno ciała i ducha, a zarazem ukazują nieoderwany związek kobiety z naturą. Imponująca gra świateł i kolorów sprawia, że plakaty wydają się jeszcze bardziej urzekające. Taka grafika świetnie będzie wyglądała w salonie, czy pokoju nastolatki.

Z kolei czarno białe ujęcia sprawdzą się w pomieszczeniu z klasyczną aranżacją. Pełne elegancji kobiety to motyw, który idealne nada się do salonu kosmetycznego, czy biura bizneswoman.

Przedstawiamy również plakaty z kobietami uwodzicielskimi, tajemniczymi, seksownymi. Ta kwintesencja kobiecości z pewnością będzie dekoracją pełną sensualizmu.

Bezpłatna modyfikacja.

Chcemy żebyś był w pełni zadowolony z zakupu w sklepie ULALA.

Jeśli chcesz, by dookoła grafiki dodać ramkę — białą, czarną... napisz do nas na adres biuro@ulala.com.pl

Wyślij link do wybranej grafiki (pod zdjęciem jest przycisk: generuj link do kompozycji), dopisz jakiej szerokości ma być ramka oraz w jakim kolorze.

Nasz grafik prześle Ci na maila wzór do ostatecznej akceptacji.

rozwiń opiszwiń opis

Inspiracje