Fototapeta Uliczka 3D

Fototapety z ulicami przedstawiają zdjęcia pełne uroku, które przeniosą Cię do ulubionego miasta. Osiągniesz dzięki nim unikatowy klimat małego miasteczka, jak i nowoczesnej metropolii.

Fototapety z uliczkami 3D pomogą Ci optycznie powiększyć pokój. Zdjęcie z uliczką świetnie nadaje się na fototapetę do sypialni, niewielkiego salonu, czy kuchni. Doskonale „otwiera” te pomieszczenia, a z dobrze dobranym wystrojem, pozwoli stworzyć niepowtarzalną atmosferę.

Niezwykle popularne są fototapety z uliczkami włoskimi i greckimi. Kraje te są pełne urzekających pięknem zakątków. Kultura antyku odegrała w nich ogromną rolę. Tradycyjna architektura w połączeniu z regionalnymi potrawami, roślinnością i błękitnym morzem to coś, co kojarzy się z beztroską i relaksem.

Fototapety z wąskimi, starymi uliczkami z Włoch, ze schodami lub kamiennym brukiem będą się przytulnie prezentowały. Nadadzą też całej aranżacji stylu vintage.

Z kolei zdjęcie greckiej uliczki, nie tylko doda pomieszczeniu głębi, ale też je rozjaśni. Białe budynki w połączeniu z błękitem nieba nadadzą lekkości i zwiewności, przywołując na myśl powiew ciepłej, delikatnej bryzy morskiej.

Zdjęcie uliczki z kolorowymi kwiatami jako fototapeta będzie prezentowało się pięknie i malowniczo. Kwiaty kojarzą nam się z ciepłymi porami roku, pełnymi życia i przygód. Dlatego umieszczając obraz uliczki obrośniętej tymi kolorowymi roślinami wprowadzisz energie lata do swojego domu.

Mamy również coś dla miłośników wielkich, nowoczesnych, ruchliwych metropolii. Wprowadź energię miasta do swojego mieszkania. Fototapety z ulicami Nowego Jorku i nie tylko, czekają na Ciebie.

A może zainteresuje Cię fototapeta czarno – biała z uliczką? Zdjęcie takie będzie estetyczną, klasyczną dekoracją w Twoim domu.

Rzym, Ateny, a może Manhattan? Wybór należy do Ciebie.

Jeśli wciąż nie znalazłeś tego, czego szukasz — skorzystaj z wyszukiwarki. Tysiące zdjęć czeka na odkrycie.

rozwiń opiszwiń opis