Rozumiemy, że Twój dom to Twój azyl....

Chcesz w nim odpoczywać, śmiać się, śnić, kochać... Chcesz, by Twój dom był odbiciem Twojej osobowości, Twojego temperamentu. Potrzebujesz indywidualnych rozwiązań, szytych na miarę Twoich marzeń. Chcesz doskonałej jakości i bezpiecznych materiałów!


Właśnie dlatego stworzyliśmy markę ULALA — specjalistę ds. wydruków do wnętrz.

Nasze fototapety nadają się świetnie do salonu, sypialni, pokoju dla dzieci, pomieszczeń biurowych, a nawet do kuchni i łazienki - tyle, że nie w miejscach bezpośrednio narażonych na kontakt z wodą czy bardzo wysoką temperaturą. 


Wygoda, bezpieczeństwo, jakość

Chcemy zadbać o Twoją wygodę oraz bezpieczeństwo. Wiemy, że każdy klient to odrębna jednostka, która wymaga indywidualnego podejścia. Mając to wszystko na uwadze dbamy także o jak najwyższą jakość produktu.

Przygotowaliśmy dla naszych klientów wiele narzędzi, rozwiązań i pomysłów, które pomogą sprawnie dokonać spersonalizowanego wyboru.

Aby umożliwić Ci szeroki, a zarazem wygodny wybór dajemy Ci miliony zdjęć — skorzystaj z wyszukiwarki lub ze specjalnie wyselekcjonowanych przez nas tematów — TUTAJ

Oferujemy szeroki wybór tekstur, dzięki czemu Twoja wymarzona fototapeta będzie dokładnie taka, jakiej chcesz (Szczegóły znajdziesz TUTAJ)

Drukujemy tylko i wyłącznie przy użyciu oryginalnych tuszy HP przy wykorzystaniu bezpiecznej dla Twojego zdrowia technologii HP Latex (Szczegóły TUTAJ)


Specjalnie dla Ciebie

W trosce o Twój czas dokonaliśmy podziału na poszczególne kategorie oraz podkategorie. Co więcej — poświęciliśmy wiele godzin, aby do każdej kolekcji dobrać najpiękniejsze, niebanalne, artystyczne zdjęcia.

Fototapety podzieliliśmy nie tylko na tematy, ale także na style (np. glamour, vintage, skandynawski) czy kolorystykę (np. pudrowy róż, butelkowa zieleń, złoty). Możesz wybrać fototapetę standardową, jak i z efektem 3D. Masz naprawdę wiele możliwości by dekoracja ścienna była idealnie dopasowana do Twojego wnętrza.


Fototapeta jedyna w swoim rodzaju

Liczą się dla nas Twoje indywidualne potrzeby, dlatego oferujemy również wydruki z własnego zdjęcia.


Dzięki naszym produktom zakończysz czasy smutnych ścian!

Teraz w swoim domu możesz „posadzić” las, stworzyć ogród pełen kwiatów, umieścić rozległą mapę świata, przenieść się w malownicze uliczki Grecji, czy „zaadoptować” słodkiego kotka, a to wszystko dzięki fototapecie na wymiar z efektem ULALA!


Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy tutaj, aby Ci doradzić i pomóc wybrać najlepszą dla Ciebie opcję. Jeśli masz jakieś wątpliwości lub chcesz skorzystać z porady, możesz napisać do nas - biuro@ulala.com.pl, lub zadzwonić - 504 00 99 00. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 16:00.

Nasze biuro jest zlokalizowane w Żorach. Jeśli jesteś z pobliskich miejscowości, Rybnika, Pszczyny, czy okolic zapraszamy do biura w celu konsultacji lub odbioru fototapet na wymiar i innych wydruków do wnętrz.

BĘDZIE NAM MIŁO GOŚCIĆ KOLEJNEGO ZADOWOLONEGO KLIENTA :)