FOTOTAPETA MŁODZIEŻOWA

czyli wnętrze z pasją

Młodzi ludzie są już świadomi tego, co im w duszy gra. Mają swoje pasje, zainteresowania, którym wolą czasem bardziej się poświęcać niż szkolnej nauce. I jest to całkiem normalny, a także niezwykle ważny element bycia nastolatkiem. Poprzez pasje można się rozwijać, poznać bardziej świat i siebie. Dzięki hobby smakujemy życie i szczęście.
Nastolatek jest indywidualnością. Ceni oryginalność, choć lubi też być „na czasie". Szuka wolności i sam pragnie podejmować decyzje. Dlatego, jeśli jesteś rodzicem — najlepszym rozwiązaniem będzie, jeśli pozwolisz swojemu dorastającemu dziecku wybrać samodzielnie wzór na fototapetę, który najbardziej mu się spodoba.
Poniżej prezentujemy rozmaite motywy. Znajdziesz grafiki minimalistyczne, o stonowanej kolorystyce, jak i wyraziste, pełne kontrastów i mocnych barw.
Nasze motywy są pełne stylu i klasy. Potrafią wprowadzić klimat, który uprzyjemni przebywanie w pokoju, naukę, odpoczynek. Będą motorem do rozwoju kreatywności artystycznych dusz. Dzięki nim myśli będą spokojniejsze i jakoś tak łatwiej będzie być dorastającym człowiekiem.
Nasze fototapety dla młodzieży wprowadzą trochę luzu do codziennego życia. Pokój stanie się po prostu „odjechany” i żaden nastolatek nie powstydzi się go przed znajomymi!

Fototapeta do pokoju młodzieżowego

Świat cały czas się zmienia. Tak samo zmieniają się upodobania i style. To nic dziwnego, że Twój nastolatek chce być „na czasie". Wśród naszych propozycji znajdziesz motywy na fototapety do pokoju młodzieżowego, które stawiają na nowoczesne trendy.
Tak też niedawno modnym motywem stał się flaming. Różowy, duży ptak, z długimi nogami i szyją. Symbol piękna, gracji i lata. Grafiki z tym ptakiem z geometrycznymi wzorami lub wśród tropikalnej dżungli znajdziesz w naszej kolekcji. Poza tym mamy także abstrakcyjne wzory, minimalistyczne ilustracje, graffiti, czy zdjęcia prosto z Kosmosu...
Wśród propozycji znajdziesz też bardziej klasyczne motywy na tapetę młodzieżową. Styl vintage wprowadza do wnętrz intrygujący nastrój. Co powiesz na młodzieżową fototapetę ze starą mapą, klimatycznym miastem, czy malowanymi kwiatami? Stylizacja ściany na "starą" może być prawdziwym strzałem w dziesiątkę!
Fototapeta może stać się najważniejszym elementem aranżacji pokoju nastolatka. Powinna pozwolić wyrażać mu swój niepowtarzalny styl. Artystyczna dekoracja może pobudzić wyobraźnię i stać się inspiracją do tworzenia...
Pozwól na to, by pokój Twojego dorastającego dziecka stał się dla niego bezpieczną przystanią, w której można być wolnym i szczęśliwym.
Wszystkie dekoracje zamówisz u nas na wymiar. Jeśli nie znalazłeś tego, czego szukasz — skorzystaj z wyszukiwarki. Mnóstwo zdjęć czeka na odkrycie.

rozwiń opiszwiń opis