Fototapeta dżungla dla dzieci

Fototapeta z dżunglą to świetny sposób, aby pobudzić dziecięcą wyobraźnię. Kolorowe, jasne wzory, wyraziste barwy o pozytywnym wydźwięku... Figlarne małpki, dostojne lwy, wysokie żyrafy, a także wiele innych zwierząt. Ten egzotyczny świat nada życia ścianom w pokoju Twojej pociechy. Będzie to dekoracja, która wygoni z wnętrza nudę. Sprawdzi się także jako element edukacyjny. Bo co da lepsze efekty niż nauka przez zabawę? Twoje dziecko puści wodze fantazji, wyruszy w podróż i odkryje... świat Afryki, świat dżungli, świat dzikich zwierząt. Z chęcią pozna ich nazwy, dowie się, co jadają, jak spędzają dzień, gdzie śpią, z kim się przyjaźnią, a kogo raczej unikają... Zalecamy przygotować się na ciekawskie pytania pociech lub od razu sprawić im książeczkę o egzotycznym środowisku zwierząt!

Tropikalna przygoda w dżungli — tapeta dziecięca

Udekoruj ścianę pokoju dla dziecka tapetą z dżunglą i zobacz, jak rozwija się kreatywność malucha! Pomysłów na zabawy w takim tropikalnym towarzystwie z pewnością nie zabraknie. Wyprawa w gąszcz, by odnaleźć nieodkryte dotąd tereny... Wyścigi z małpkami na bujanych lianach... A może przejażdżka na grzbiecie zebry, słonia lub... lwa? Tak naprawdę w zabawie nie ma ograniczeń. W tym przypadku z pewnością nie będzie mowy o nudzie!

Wyobraźnię na fototapecie dla dzieci pobudzą różnorodne motywy dżungli, szczególnie te z efektem 3D! Wybór jest spory — czarno białe rysunki i szkice, akwarele, realistyczne ujęcia. Takie motywy stylowo udekorują pokój malucha, ale także starszego dziecka i nastolatka.

Dzikie zwierzęta na fototapecie dziecięcej

Dzieci uwielbiają zwierzęta! Często marzą o pupilu, z którym mogliby spędzać czas, opiekować się, rozmawiać z nim. Ta fototapeta do pokoju dziecka może stać się cennym elementem w rozwoju Twojej pociechy.

Są tu zwierzaki nie byle jakie! W naszym kraju można je zobaczyć jedynie w zoo. Na fototapecie dziecięcej egzotyczne zwierzęta są ukazane w ich naturalnym środowisku. Wśród tropikalnych zarośli, palm, bananowców czy na sawannie. Dostrzeżesz tu olbrzymie słonie, długoszyjne żyrafy, pasiaste zebry, przyjacielskie nosorożce, dostojne lwy, figlarne małpki... Uroku fototapetom dla dzieci dodają także różowe flamingi, wielobarwne papugi i tukany.

Tapeta dziecięca w pozytywnych kolorach

Poniższa kolekcja cechuje się żywymi barwami. Taka dekoracja pokoloruje świat Twojej pociechy. Urozmaici wnętrze. Nada mu pozytywnego wydźwięku.

Na fototapetach z dżunglą króluje przede wszystkim intensywna zieleń. Cechują się nią liście drzew palmowych, bananowców, lian czy monstery. Wśród roślin unoszą się kolorowe papugi, chadzają różowe flamingi, przysiadają tukany o żółtych dziobach. Zwierzęta są w swoich naturalnych barwach. Zobaczysz więc czarno białe zebry, szare słonie, brązowo żółte żyrafy... Optymistycznego wydźwięku nadają także wielobarwne tropikalne kwiaty.

Nieco mniej intensywne barwy mają ilustracje malowane akwarelą. W kolekcji zamieściliśmy także czarno białe szkice, które ciekawie kontrastują z kolorowymi elementami.

Wszystkie wzory tworzą bajkowy, wakacyjny klimat, który pozwoli spędzać beztrosko czas.

Tapeta dziecięca to dekoracja, którą zamówisz u nas na wymiar. Pozwoli to idealnie dopasować ją do ściany pokoju.

rozwiń opiszwiń opis