FOTOTAPETA LAS

Fototapeta las, kojąca, tajemnicza - to idealny motyw na tapetę dla wszystkich tych, którzy kochają naturę i najlepiej odpoczywają w jej otoczeniu.

Przedstawiamy kolekcję zdjęć, wśród których znajdziesz fototapety z lasem we mgledrzewa skąpane w blasku słońcadziki las tropikalnypiękny lasy brzozowy, a także pachnący świeżością las sosnowy

Fototapeta Las

Fototapety z lasem to jeden z ulubionych, klasycznych wręcz motywów. Nic dziwnego, że kolekcja ta cieszy się niesłabnącą popularnością. Fototapeta z motywem lasu doskonale sprawdzi się jako dekoracja w salonie, w sypialni, przedpokoju czy pokoju nastolatka. Pięknie zaprezentuje się także w biurze, emanując pozytywną energią. Przebywanie wśród natury, a w szczególności spacery leśnymi ścieżkami, pozytywnie oddziałują na zdrowie fizyczne oraz psychiczne. W Polsce nie brakuje pięknych lasów. Aranżacja pokoju w stylu skandynawskim jest bardzo prosta. Wszystko, co jest w tym stylu, jest proste i nie wymaga wielu dodatków. Wszystko, co jest w tym stylu, jest proste i nie wymaga wielu dodatków.

Fototapeta Las brzozowy

Brzoza to drzewo, które poprawia samopoczucie. Eksperci zalecają picie wiosennego soku z tego drzewa oraz naparu z młodych listków. Ciekawym doświadczeniem jest też przytulanie brzozy, podczas którego pozytywna energia spływa z drzewa na człowieka. Koniecznie tego spróbuj, podczas najbliższego spaceru. :) Fototapeta z lasem brzozowym wprowadzi do Twojego domu lub biura spokojną, kojącą, wypełnioną dobrą energią atmosferę. Dzięki kolorytowi drzew tapeta rozjaśni pomieszczenie, a zielone listki nadadzą wiosennego klimatu.

Fototapeta las tropikalny

Dla miłośników odległych zakątków świata prezentujemy fototapety z dzikim lasem tropikalnym. Fototapety z równikowymi, deszczowymi lasami emanują pełnią życia. To przecież tam znajdują się najbujniejsze rośliny oraz żyje najwięcej różnorodnych gatunków zwierząt.

Fototapeta las we mgle

Fototapety z lasem we mgle przedstawiają tajemnicze, bajkowe zdjęcia. Promienie słońca przenikające przez obłoki mgły tworzą niesamowity efekt. Kolorystyka zdjęć jest niezwykle różnorodna, zauważysz odcienie zieleni, szarości, żółcieni, błękitu, różu.

Fototapeta Las 3D

Fototapeta lasu 3D z widokiem na ścieżkę wśród drzew lub most wiszący wydłuży pomieszczenie, nada mu głębi. To prosty sposób by powiększyć swoje mieszkanie, chociaż optycznie ;)
Zrelaksuj się i wybierz las, w którym chcesz zamieszkać ;)
Zebraliśmy w tej kolekcji najpiękniejsze naszym zdaniem zdjęcia, ale jeśli wciąż nie znalazłeś tego, czego szukasz — skorzystaj z wyszukiwarki. Tysiące zdjęć czeka na odkrycie. Propozycja dla osób, które lubią zdjęcia zrobione przez profesjonalistów, , które przedstawiają wyjątkowo piękne miejsca, zwierzęta, ludzi, a także wszelkiego rodzaju zdarzenia.

rozwiń opiszwiń opis