Kolor musztardowy i ceglasty na fototapetach, obrazach, plakatach

Kolejną propozycją kolorów, które urozmaicą Twoje pomieszczenie jest złamany żółty i pomarańczowy. Obydwie barwy umieściliśmy w jednej kolekcji, gdyż według nas nadają one wnętrzu podobnych, pozytywnych wibracji.

Musztardowy i ceglasty na fototapetach, obrazach, czy plakatach to optymistyczne kolory, które z pewnością ożywią ścianę, a wraz z nią całe pomieszczenie. Sprawdzą się one w wielu rozmaitych stylach, m.in. vintage, industrialnym, marynistycznym, nowoczesnym… Tak naprawdę dzięki swej uniwersalności będą pasowały wszędzie tam, gdzie zapragniesz je umieścić.

Musztardowy najlepiej łączyć z kolorami takimi, jak:

- szary

- czarny

- biały

- granatowy

- czerwony

Z kolei ceglasty pięknie zaprezentuje się w zestawieniu również z szarym, czarnym, białym, ale także z:

- błękitnym

- zielonym

- brązowym

Warto również poeksperymentować z innymi barwami. To właśnie dzięki kreatywności powstają najbardziej oryginalne i intrygujące wnętrza. Oczywiście oba te kolory również lubią swoje własne towarzystwo. To przecież właśnie barwy żółci i pomarańczu widnieją na jesiennych drzewach i nie ukrywajmy – wyglądają razem bajkowo!

Co, oprócz optymizmu i niebanalnego wystroju wniosą te kolory do Twojego wnętrza? Z pewnością dużo ciepła i zarazem relaksującego, spokojnego nastroju. Fototapety ze zdjęciem piasku w musztardowej barwie, ze słonecznikami lub żółtymi, jesiennymi liśćmi – wszystko to przywiedzie na myśl ciepłe, słoneczne dni.

Elementem, który najbardziej wpłynie na wygląd Twojego wnętrza będzie musztardowa lub ceglasta fototapeta. Z kolei jeśli pragniesz wprowadzić bardziej minimalistyczny element wystroju, oferujemy również obrazy i plakaty.

Kuchnia, salon, sypialnia, łazienka, biuro – tak naprawdę w każdym pomieszczeniu fototapeta, obraz lub plakat nada efektu ULALA!

W kolekcji umieściliśmy najpiękniejsze naszym zdaniem zdjęcia. Jeśli jednak nie znalazłeś tego, czego szukasz – skorzystaj z wyszukiwarki. Tysiące rozmaitych propozycji czeka na Ciebie.

rozwiń opiszwiń opis