Fototapety

Fototapety z efektem Ulala!

Przy tworzeniu kolekcji motywów na fototapety, nasza ekipa ruszyła do akcji pełną parą. Do każdego tematu ręcznie wybieraliśmy wyjątkowe zdjęcia. Piękne, ciekawe, często artystyczne... Wiele godzin pracy się opłacało. Dzięki temu nie musisz marnować czasu na oglądanie przeciętnych zdjęć.

Jeśli masz duszę odkrywcy — nic straconego. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i znajdź swoją perełkę w oceanie możliwości. Dzięki dodatkowym filtrom (np. zdjęcia pionowe, bez osób) wyniki wyszukiwania będą jeszcze trafniejsze!

Oto kilka faktów, które zapewnią Cię o bezpieczeństwie, wygodzie i jakości "podróży".

  • Drukujemy w ekologicznej technologii HP Latex - wydruki nie zawierają toksycznych związków chemicznych
  • Fototapety są bezwonne — bezpieczne dla całej Twojej rodziny; mogą być stosowane nawet w żłobkach czy szpitalach
  • Tylko łatwe sposoby klejenia. Posmaruj klejem tylko ścianę i przyłóż suchy pas tapety
  • Kilka materiałów do wyboru, w tym fototapety winylowe na flizelinie - aż 350g, różne tekstury
  • Fototapeta na wymiar? Nie ma sprawy. W tej kwestii rządzisz Ty! Chcesz, żeby tapeta pasowała do ściany jak ulał? Przy składaniu zamówienia w odpowiednią rubrykę wpisz po prostu wymiary.

Wierzymy, że najważniejsze to dobrze czuć się w swoim domu. Wierzymy, że każde wnętrze można z łatwością odmienić, a nawet stworzyć je na nowo. Liczy się dla nas wygoda, przytulność, elegancja. Tak prosta rzecz jak fototapeta, potrafi wprowadzić do wnętrza masę pozytywnych wrażeń.

Moc możliwości z fototapetami na ścianę

Masz wątpliwości, gdzie umieścić tapetę? Nasze wzory potrafią odmienić każde wnętrze. Fototapety, również te z efektem 3D, nadają się do salonu, sypialni, kuchni, biura, pokoju nastolatka... Wszędzie tam, gdzie zapragniesz na nowo stworzyć swoje wnętrze. Pomieszczenie, które będzie Twoim małym rajem. 

To co? Do dzieła :)

rozwiń opiszwiń opis

Inspiracje