Fototapety dla chłopca

Poniższa kolekcja ze wzorami na fototapety do pokoju opiera się na rozmaitych zainteresowaniach najmłodszych chłopców. Zwróciliśmy tutaj uwagę na pasje dzieci — to, co ich najbardziej interesuje. Znajdziesz też motywy, które pozwolą na rozwój Twojej pociechy. Bo nie łudźmy się – to Ty masz największy wpływ na to, czym Twoje dziecko będzie otoczone i co będzie z tego otoczenia chłonąć. Chcemy Ci pomóc w wyborze najlepszej dekoracji, z którą Twój chłopiec będzie miał do czynienia przez najmłodsze lata życia. Dekoracji, która będzie bawiła, uczyła, odganiała nudę, pobudzała wyobraźnię, inspirowała do nowych zabaw i poznawania świata.

Zebraliśmy grafiki pełne pozytywnych barw. Nasze produkty uczą, rozwijają kreatywność, ale też dobrze wyglądają. Możesz wybrać minimalistyczne wzory, ilustracje lub zdjęcia nasycone kolorami i sporą ilością motywów.

Fototapeta do pokoju dziecka może imitować rysunek, ukazywać mapę w stylu vintage, czy obraz malowany akwarelą, na którym intrygująco łączą się barwy. Wybór jest naprawdę spory. 

Aranżacja pokoju dla chłopca

Z odwagą w świat – fototapety dla małego podróżnika

Wybierając fototapety do pokoju dziecięcego, warto zwrócić uwagę na to, jakie motywy będą się w nim pojawiały. . Rejs statkiem przez morskie otchłanie w poszukiwaniu skarbów… Lot samolotem lub wielkim balonem wśród chmur nad górami… Podróż do magicznej krainy, o której nikt wcześniej nie słyszał… Wyprawa w kosmos ... Ach, te marzenia.

Tapety dla małych podróżników pozwolą Twojemu chłopcu patrzeć odważnej na świat… I odważnie marzyć. Wyobraźnia jest czymś bardzo ważnym. Wyróżnia dzieci i czasem zadziwia dorosłych, którzy przecież sami kiedyś tymi dziećmi byli.

Na fototapetach pojawiają się rozmaite motywy z podróży – te wymienione wyżej, jak i inne. Dzięki takim dekoracjom kreatywność i dobra zabawa są gwarantowane. Pokój Twojego dziecka z nudnego może zamienić się w pastelową indiańską wioskę, miasteczko w górach, czy klimatyczny Paryż w stylu vintage.

Oprócz niezwykłej przygody, jaką jest rejs statkiem po wzburzonych falach, pokój chłopca może także zdobić ciekawa mapa świata. Stare mapy z pirackimi statkami i ukrytym skarbem dodadzą dużo klimatu. Z kolei kolorowe mapy z ikonkami zwierząt, zabytków, czy z nazwami oceanów, będą kopalnią wiedzy dla rozwijającego się dziecka.

Fototapeta do pokoju

Brum, brum – czyli wszystko, co jeździ, gra i stuka

Autka już od najmłodszych lat cieszą się zainteresowaniem chłopców. Ile to razy widzieliśmy malucha, który z uparciem powtarza „brum, brum”, jeżdżąc wkoło po dywaniku, albo „eo, eo”, pędząc na akcję ratunkową misia. Tak też na naszych tapetach dla małego chłopca znajdziesz samochody, wozy strażackie, traktory (tur tur), pociągi (fu fu), skutery (bi bi)… W naszej kolekcji są także mapy, na których znajdują się miasta, drogi, mosty, ludzie, budynki i napisy na nich. Raj dla pojazdów, które korzystają przecież z dróg, czy parkingów.

Nie możemy też zapomnieć o małych majsterkowiczach. W kolekcji znajdziesz fototapety na ścianę ze śrubokrętami, kluczami, czy robotami, które czekają na dokręcenie im śrubki! Z kolei dla fana instrumentów muzycznych mamy fototapety na ścianę z symbolami muzyki – gitarą, bębenkiem, nutką, mikrofonem...

Bliżej natury – fototapety dla chłopca ze zwierzętami

Zwierzęta są bardzo bliskie ludziom. Są to niezwykłe stworzenia, które jak my się poruszają, oddychają, czasem figlują, bawią się, a nawet przytulają. Jakie zwierzątka Twój maluch może poznać, dzięki produktom Ulala?

Oczywiście na fototapetach do pokoju chłopca widnieją zwierzęta, które możemy spotkać w polskich lasach. Wiewiórka śmigająca po drzewach, niedźwiedź majestatycznie maszerujący wśród lasu, sprytny lis, smukła sarna… Dziecko będzie miało możliwość poznać te i inne leśne zwierzęta.

Jeśli nie polskie lasy, to może tropiki? Egzotyczne zwierzęta też są ciekawe i warte poznania. W dżunglach, czy miejscach o gorących klimatach, żyją na przykład tygrysy, zebry, żyrafy, słonie, tukany… Wyglądają one niesamowicie wśród rozłożystych liści palm i bananowców. Twoje dziecko może być zachwycone!

A gdyby tak zamieszkać pod wodą? Z nami to nic trudnego. Wyobraź sobie całą ścianę pokrytą zdjęciem z rafą koralową, podwodną rzeczywistością, z której spogląda uroczy delfin i małe rybki. Dzięki efektowi 3D na fototapecie widok może być fascynujący… jak żywy. 

Nie zapomnieliśmy też, że dawno, dawno temu na Ziemi żyły jeszcze inne, niesamowite zwierzęta. Były to dinozaury – roarrr! Nie ma się czego bać – nasze dinozaury są bardzo łagodne i wydają tylko radosne odgłosy powitania. Może właśnie to zwierzę stanie się przyjacielem Twojego dziecka, mieszkając na ścianie jego pokoju?

Fototapeta dla chłopca to produkt, który dziecięcy pokój zmieni nie do poznania i zamówisz go u nas na wymiar. 

rozwiń opiszwiń opis