Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM

Róż na fototapetach, obrazach, plakatach — słodko, ale... z klasą

W tej kolekcji zebraliśmy grafiki o delikatnych odcieniach brudnego i pudrowego różu. Takie kolory często kojarzone są z urządzeniem pokoju małej dziewczynki lub nastolatki. Jednak ostatnio nastał czas na przełamanie tych stereotypów i kolor ten przekonuje do siebie coraz więcej zwolenników.

Róż jest łagodnym kolorem, który uspokaja. Kojarzy nam się ze słodyczą i przede wszystkim napawa pozytywną energią. Rzeczywiście dobrym pomysłem jest wytapetowanie grafikami w takich odcieniach pokoju dziewczęcego. W tym przypadku szczególnie polecamy pudrowe, różowe fototapety, z bajkami, czy grafiką wieży Eiffla.

Jeśli chodzi o udekorowanie pozostałych wnętrz, w naszej kolekcji znajdziesz ogromny wybór zdjęć. Co wybrać do kobiecego gabinetu lub salonu kosmetycznego? Tutaj nadadzą się fototapety, jak i obrazy przedstawiające zmysłowe, artystyczne portrety kobiet, czy chociażby detale takie, jak różowe usta lub minimalistyczne, lekkie dmuchawce.

Brudny i pudrowy różowy w połączeniu z czarnym lub szarym sprawdzi się na fototapetach i obrazach w praktycznie każdym pomieszczeniu. Do niewielkiej sypialni możesz zdecydować się na fototapetę 3D z motywem alejki otoczonej drzewami o różowych kwiatach. Jest to sposób na romantyczną dekorację, która dodatkowo optycznie wydłuży niewielki pokój.

W naszej ofercie znajdziesz wiele inspiracji, w jaki sposób łączyć róż z innymi barwami. Jest to delikatny kolor, który wdzięcznie prezentuje się, chociażby z szarym, czarnym, złotym, zielonym, granatem... Wybierzesz abstrakcyjny wzór? A może realistyczne fotografie? Efekt będzie podobny — uzyskasz wnętrze pełne klasy, harmonii i pozytywnej energii.

rozwiń opiszwiń opis