Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM

Fototapeta Artystyczna

Czy chcesz, żeby sztuka na stałe zawitała w Twoim życiu? Pragniesz codziennie podziwiać intrygujące detale, od których coś nie pozwala oderwać wzorku?

Ta kolekcja zdjęć jest dla wszystkich miłośników malarstwa, rzeźby, a nawet architektury. Dla wszystkich tych, których fascynuje piękno i którzy pragną odczuwać piękno każdą cząsteczką swojej duszy.

Różnorodność propozycji

Nasze fototapety są pełne sztuki – przedstawiają czarno białe ilustracje, szkice, malarstwo chińskie, japońskie, akwarelę... Oczywiście nie zabrakło również grafik, które ukazują sztukę starożytną. Fototapety ze zdjęciami antycznych rzeźb, marmurowych posągów, czy chociażby odwzorowanie fresków pompejańskich.

A może zdecydujesz się na fototapetę z reprodukcją znanego obrazu, jak chociażby Narodziny Wenus Botticellego?

Jeszcze więcej sztuki - fototapeta wielkoformatowa

Pomyśl o pokaźnej ścianie, która cała wypełniona jest pięknem – od góry do samego dołu. Artystyczna fototapeta na wzór fascynujących murali, które tak bardzo nadają życia szarym miastom i ścianom ich bloków, może teraz odmienić Twoje pomieszczenie.

Fototapety wielkoformatowe są propozycją głównie do powierzchni przekraczających standardowe rozmiary – idealne na przykład do loftów. Pomieszczenie w połączeniu z artystyczną grafiką jeszcze bardziej zyska na oryginalności.

Postaw na jeszcze więcej pięknej sztuki i wybierz ponadprzeciętną, artystyczą tapetę z retro pejzażem, z zachwycającą architekturą klimatycznej Wenecji, Rzymu, czy Amsterdamu.

W tej kolekcji zebraliśmy najpiękniejsze naszym zdaniem propozycje. Jeśli jednak nadal nie znalazłeś tego, czego szukasz – skorzystaj z wyszukiwarki. Tysiące zdjęć czeka na odkrycie.

rozwiń opiszwiń opis

Inspiracje