Złote fototapety, obrazy, plakaty do stylu glamour i nie tylko

Złoto to kolor, który kojarzy się z obfitością, bogactwem, ale też po prostu z elegancją. Jeśli odpowiednio dobierzesz złote dekoracje do wystroju wnętrza, uzyskasz czarujący efekt! No dobrze, tylko jak się za to zabrać?

Według nas złoto sprawdzi się najlepiej w stylu glamour, w którym można bezkarnie poszaleć z połyskującymi dodatkami. Styl ten charakteryzuje się błyszczącym, bogatym wystrojem, który jednocześnie jest pełen szyku. To właśnie głównie tutaj pięknie zaprezentują się wzorzyste, złotawe tapety. Nie będą wyglądały zbyt pretensjonalnie, lecz wkomponują się w wystrój całego wnętrza, stając się czarującym dopełnieniem aranżacji.

W pozostałych stylach ze złotymi dodatkami trzeba już trochę bardziej uważać. Jednak spokojnie — możliwości jest nadal wiele! Co Ty na to, aby przedstawić złote detale na czarnym, bądź szarym tle fototapety, czy obrazu, a do tego dodać efekt 3D? Połączenie to jest często wykorzystywane w stylu nowoczesnym. Takie dekoracje prezentują się niezwykle elegancko, a zarazem są intrygującym elementem, który przyciąga wzrok.

Złoto może być również niezwykle subtelnym dodatkiem. Delikatne wzory połączone z bielą to dobry wybór do wnętrz w stylu minimalistycznym. Takie subtelne grafiki staną się dopełnieniem dość surowego pomieszczenia. Będą urokliwym elementem, który dodatkowo rozjaśni przestronne wnętrze.

W naszej kolekcji przedstawimy również wiele wzorów w stylu art deco. Nasze fototapety będą prezentowały się ciekawie i artystycznie. Znajdziesz propozycje z rozmaitymi imitacjami zdobionych materiałów. Ciekawym, dość klasycznym elementem są fototapety z grafikami imitującymi marmur ze złotymi wstęgami.

Jeśli jesteś miłośnikiem stylu vintage, również znajdziesz coś dla siebie. Zdjęcia przepełnione złotawymi kwiatami, niczym w ogrodzie urokliwie zaprezentują się na fototapecie, czy obrazie... Jednocześnie wspaniale będą wyglądały w towarzystwie drewna i różnych tkanin.

Pamiętaj, że w opisie znajdują się przykładowe inspiracje. Jednak to, gdzie umieścisz wybraną dekorację, głównie zależy od indywidualnego stylu Twojego wnętrza oraz Twoich preferencji.

W kolekcji prezentujemy naprawdę wiele rozmaitych grafik. Jeśli jesteś fanem pozytywnych, złotych odcieni, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Wiedz jednak, że wydruk będzie jedynie imitował złoty kolor, technika druku nie umożliwia nanoszenia metalicznych cząsteczek.

rozwiń opiszwiń opis