FOTOTAPETA DLA DZIECI

Jesteś rodzicem i zastanawiasz się jak doskonale urządzić pokój swojej pociechy? Meble są, zabawek pod dostatkiem, jednak czegoś brakuje, a ściany są takie… smutne?

Fototapety dziecięce

Fototapety dla dzieci to świetny sposób na udekorowanie pokoju dziecka. Można je wykorzystać do stworzenia całej sceny lub tylko jednej jej części. Są one również bardzo łatwe w montażu i demontażu, więc jeśli chcesz zmienić motyw przewodni pokoju dziecka, możesz to zrobić bez konieczności malowania fototapety.

Korzyści, które płyną z udekorowania pokoju dziecięcego fototapetami Ulala to:

- ożywienie pokoju – optymistyczne kolory wyzwolą w maluchu endorfinę, hormon szczęścia, który zadba o dobry humor i świetną zabawę;
- pobudzenie wyobraźni i kreatywności dziecka;
- walory edukacyjne;
- walory estetyczne;
- dziecięce fototapety 3D stworzą efekt głębi, a obraz stanie się jeszcze bardziej rzeczywisty;
- zdrowie Twojego dziecka – nasze wydruki są w stu procentach bezpieczne, nie zawierają toksycznych związków chemicznych.

Otwarty umysł – fototapety edukacyjne do pokoju dziecka

Edukacja dziecka jest w ostatnich latach coraz ważniejszą kwestią. Tym bardziej, jeśli chodzi o nauczanie nieszablonowe, które nie tylko ma na celu zdobywanie wiedzy, ale też pobudzenie kreatywności. Dlatego rodzice starają się wzbudzić w dziecku ciekawość świata już od najmłodszych lat.
Właśnie z powyższych powodów przychodzimy, Tobie rodzicu, z pomocą! W naszej kolekcji znajdziesz wiele propozycji, które udekorują pokój i zarazem staną się świetnym narzędziem edukacyjnym.
Szczególnym powodzeniem cieszą się nasze mapy świata na fototapetach do pokoju dziecka. Dzięki nim Twoja pociecha odkryje w sobie duszę podróżnika i odkrywcy. Pobudzenie wyobraźni i podróże do dalekich zakątków świata staną się dużo prostsze, gdy w pobliżu będzie widniała fototapeta z ciekawą mapą. Twój mały odkrywca pozna i szybko zapamięta nazwy oraz układ kontynentów. Z kolei dzięki fascynującym obrazkom dowie się na przykład, gdzie znajduje się Big Ben, czy wieża Eiffla.
Inną korzyścią będzie poznanie zwierząt z całego świata. Z dziecięcych fototapet z mapą świata Twoja pociecha dowie się, skąd pochodzą żyrafy, słonie, pingwiny i wiele innych stworzeń. Dzięki kolorowym obrazkom pozna też ich naturalne środowisko.

fototapety do pokoju dziecięcego

Słodkie zwierzątka, pastelowe kolory, baśniowe klimaty… Obrazki na fototapetach w pokoju dziecka mogą naprawdę fascynować i pobudzać wyobraźnię.
W kolekcji prezentujemy grafiki, rysunki, akwarele, na których widnieją urokliwe, bajkowe krainy. Fototapety dziecięce są pełne przyrody, lasów, gór, i zwierząt, które zamieszkują te środowiska.
Świetnym wyborem jest także fototapeta do pokoju dziecka w sowy, czy z uroczym słonikiem, pieskiem, myszką, pandą... Dzięki takiej dekoracji maluch nie będzie czuł się osamotniony w swoim małym królestwie. Słodki zwierzak może stać się towarzyszem zabaw i przyjacielem w jednym.
Pastelowa, różowa kolorystyka na fototapetach nada prawdziwie uroczego klimatu w pokoju dziewczynki. Na zdjęciach znajdziesz także wiele rozmaitych kolorów, które są uniwersalne dla obu płci.
Wszystkie fototapety, obrazy, plakaty, także te do pokoju dziecka zamówisz u nas na wymiar. Dzięki temu idealnie dopasujesz dekorację do swojej ściany.

rozwiń opiszwiń opis

Inspiracje

  • Tapety koła Spiderman Spiderman
  • Tapety koła Dżungla i Zwierzęta Safari Dżungla i Zwierzęta Safari
  • Tapety koła  Słodki Słonik Słodki Słonik
  • Tapety koła Kolorowe Sowy Kolorowe Sowy
  • Tapety koła Wieloryby Wieloryby
  • Tapety koła Myszka Myszka
  • Tapety koła Bajkowe zwierzątka Bajkowe zwierzątka