Fototapeta Boho 

Nazwa stylu boho wzięła się od francuskiego „la bohème”. Słowo to było używane na określenie artystów, którzy cenili sobie swobodę, wolność, własne zasady. I taki właśnie jest ten styl – posiada artystyczną duszę połączoną z komfortem, przytulnością, swobodą.

Tapety w stylu boho - natura na pierwszym miejscu

Wolność łączy się z naturą. Z naturą, która jest dzika, nie ma granic, ale za razem jest na nas otwarta. Zieleń liści działa na nas relaksująco. Kolorowe kwiaty zachwycają pięknem i pobudzają naszą wyobraźnię.

Jeśli urządzasz dom, czy wnętrze mieszkania w stylu boho, koniecznie musisz pamiętać o florystycznych dodatkach. Wśród zdjęć w stylu boho znajdziesz wiele propozycji na fototapetę w barwach soczystej zieleni, czy z kolorowymi kwiatami.

Tropikalne liście palmy, bananowca, kaktusy. Egzotyczne, wielobarwne kwiaty, wśród których krążą malownicze motyle i ważki. Delikatne ujęcia dmuchawców i traw, kołysanych przed łagodne podmuchy ciepłego wiatru… Brzmi pięknie, prawda?

Dom w stylu boho

Praktycznie każde pomieszczenie w domu możesz zaaranżować na ten przytulny, oryginalny styl. Wszystko zależy od Twojej kreatywności i odwagi do eksperymentowania z różnorodnymi kolorami i fakturami.

Fototapety, obrazy, czy plakaty w stylu boho to świetny wybór do sypialni, a nawet pokoju dziecka. Tutaj szczególnie sprawdzą się motywy ze zwiewnymi łapaczami snów. Piórka wykreują we wnętrzu lekką, przytulną atmosferę, idealną do odpoczynku.

Styl boho w salonie z pewnością zachwyci Twoich gości. Pięknie zaprezentują się tutaj artystyczne fototapety lub obrazy przedstawiające naturę, plecione kosze, czy ułożone w ciekawe wzory, naturalne tkaniny.

Etniczne wzory, abstrakcje malowane akwarelą – takie boho grafiki urozmaicą kuchnię lub łazienkę. W łazience warto też postawić na tropikalne motywy roślinne. Kąpiel w takim pomieszczeniu od razu stanie się pełną egzotycznego gorąca przygodą.

Wszystkie prezentowane w tej kolekcji zdjęcia nadają się zarówno na fototapetę, jak i obraz, czy plakat.

Odważ się pobudzić swoją wyobraźnię i przenieś to pełne fantazji piękno do azylu, jakim jest Twój dom.

rozwiń opiszwiń opis