Fototapeta Miasto

Zaproś tętniące życiem miasto do swojego domu. Wybierz fototapetę, na której widnieje Twój ulubiony zabytek lub spektakularna panorama i ciesz nią nieustannie oko.

Przedstawiamy starannie wyselekcjonowane zdjęcia fototapet z polskimi miastami – Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk.

Panorama stolicy Polski z widocznym Pałacem Kultury lub Placem Zamkowym? A może rzeźba Syrenki Warszawskiej? Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dzięki fototapecie z klimatycznymi widokami z Krakowa lub Wrocławia, będziesz mógł rozkoszować się pięknem gotyckich i renesansowych zabytków. Natomiast Gdańsk to historyczne, nadmorskie miasto, z malowniczymi kanałami, statkami i ciekawą architekturą.

Oferujemy również widoki miast z innych krajów. Nowy Jork lub Londyn to dobry wybór, jeśli uwielbiasz klimat wielkomiejski. Panorama takiego miasta z pewnością zrobi spektakularne wrażenie. Pomyśl, jak wspaniałą atmosferę stworzy fototapeta 3D miasta nocą – rozświetlonego kolorowymi neonami. Jeśli jesteś fanem klasycznego, nowoczesnego stylu, wybierz czarno białą fototapetę miasta.

Romantyczną atmosferę uzyskasz dzięki fototapecie z widokiem na zabytkowe miasto Paryż lub malowniczą Wenecję.

Znajdziesz zarówno widok miasta w dzień, jak i fototapety miasta nocą lub miasta skąpanego w promieniach zachodu słońca.

Mamy także niespodziankę dla klientów, którzy są naszymi regionalnymi współmieszkańcami bądź sąsiadami! W podkategorii fototapety moje miasto znajduje się panorama miasta Żory oraz Rybnik. Pamiętaj, że w zakładce „Twoje zdjęcie” możesz wydrukować również swoją własną grafikę!

Fototapeta na wymiar pozwoli Ci idealnie dopasować zdjęcie do ściany. Natomiast efekt 3D sprawi, że widok stanie się bardziej naturalny, a pomieszczenie się „otworzy”.

Jeśli wciąż nie znalazłeś tego, czego szukasz — skorzystaj z wyszukiwarki. Tysiące zdjęć czeka na odkrycie.

rozwiń opiszwiń opis