Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM

Plakat

Plakat na każdą okazję

Witaj w kolekcji plakatów. Poniżej znajdziesz wiele motywów, które sprawią, że dekoracja stanie się niepowtarzalna. Inspirujący napis, kwiaty, zwierzęta? Nie ma problemu. A może pragniesz cieszyć wzrok krajobrazem z Twoich wymarzonych wakacji — tych, na których już byłeś lub dopiero będziesz? :) Ty tu rządzisz! Masz do wyboru tysiące zdjęć z naszej bazy, ale możesz też użyć swojego własnego.

Plakaty na ścianę mają świetną jakość, dlatego nadadzą się do sypialni, jak i salonu, czy pokoju dla dzieci.

Masz do wyboru:

- papier plakatowy niepowlekany, o satynowej, gładkiej powierzchni;

- papier lateksowy, wysokojakościowy, wytrzymały papier o gładkiej powierzchni.

Drukujemy w najlepszej z dostępnych na rynku technologii HP Latex. Dzięki temu dekoracje są bezpieczne, bezwonne i odporne na promieniowanie UV.

Akcja inspiracja — plakat na ścianę z napisem

Słowa mają magiczną moc. Inspirują, motywują, poruszają... Pobudzają naszą wyobraźnię i pozwalają marzyć. Szczególnie te, które są bliskie naszemu sercu. Słowa, w których możemy odnaleźć odbicie swoich myśli, przekonań, dążeń.

Wśród motywów na plakat, znajdziesz także specjalną kolekcję z tekstami. Zajrzyj i poszukaj słów, które zaczną w Tobie żyć. Może wybierzesz motywacyjne hasło, które każdego dnia będzie dawało Ci kopa do działania? A może poruszający serce aforyzm, który po każdym przeczytaniu na nowo Cię zachwyci?

Znajdziesz u nas plakaty z tekstem po polsku, jak i po angielsku. Natomiast rozmaite rodzaje czcionek i kolorów jeszcze bardziej ubarwią, znajdujące się na dekoracji, słowa.

rozwiń opiszwiń opis

Inspiracje