FOTOTAPETA KRAJOBRAZ

Ta kolekcja jest morzem inspiracji... Zaprowadzi na szczyty uniesień... Malowniczość krajobrazów nie raz Cię wzruszy i zachwyci. Przeglądając kolejne zdjęcia, przeżyjesz przygodę. Odwiedzisz czarujące miejsca. Dzikie, zielone, z bujną roślinnością, ze spokojną taflą jeziora, z ekspresyjnie ukazanym wodospadem...

Ta kolekcja stanie się Twoją podróżą. Najpiękniejsze momenty zapadną Ci w pamięci. Aż zapragniesz uwiecznić je na ścianie swojego wnętrza.
Twój dom = Twoje miejsce na Ziemi = Twój azyl.

BOGACTWO WZORÓW TAPETY Z WIDOKIEM

Prezentujemy najpiękniejsze widoki, które zapierają dech w piersiach. Zamglone góry, zimowe krajobrazy, imponujące wodospady — zachwycą na fototapecie. Jeśli Twoją pasją jest chodzenie po górach, z pewnością docenisz te widoki. Fototapety ze szczytami, z lasami, jeziorami... Przypomną Ci o podróżach, wspinaczkach, o poczuciu wolności i spełnienia. Przypomną o chwilach, podczas których pojawiało się wzruszenie. Zachwyt nad nieopisywalnym pięknem świata...
W kolekcji znajdziesz także fototapety z widokiem na morze. Nasz polski Bałtyk, pełen uroku, z niepowtarzalnym nastrojem, jedyny w swoim rodzaju... U wielu wywoła sentymentalizm, czar wspomnień, poczucie spokoju. Umieściliśmy także krajobrazy z widokiem na błękitne, ciepłe morza. Kojarzą się one z zagranicznymi wyjazdami. Widok wody, plaży, słonecznego dnia wywoła poczucie błogości. We wnętrzu zapanuje klimat idealny do relaksu. Jak podczas ciepłych, radosnych wakacji.
Fototapety z pięknymi widokami natury, gór, lasów, jezior, mostów, plaż, pól, nieba... Teraz mogą codziennie czarować Cię swym pięknem.

KRAJOBRAZ 3D - FOTOTAPETA, KTÓRA POWIĘKSZY WNĘTRZE

Wiele z poniższych propozycji zdjęć ma ważną, dodatkową zaletę. Krajobrazy malowniczo udekorują Twój pokój, ale także optycznie go powiększą. Ściana nabierze głębi, a widok stanie się jak prawdziwy.
Wybierz fototapetę z krajobrazem do kuchni, salonu czy sypialni. Pomyśl, jak bardzo taki malowniczy widok odmieni Twoje wnętrze. Dom stanie się przytulny. Wypicie porannej kawy w towarzystwie tak udekorowanej ściany nastroi Cię pozytywnie na cały dzień. Umieść fototapetę w biurze, a praca stanie się przyjemnością.
Fototapetę z krajobrazem zamówisz u nas na wymiar — tak, by idealnie współgrała ze ścianą.

rozwiń opiszwiń opis