Fototapeta w stylu Urban Jungle

Styl urban jungle we wnętrzach charakteryzuje się mnóstwem soczystej zieleni. Dzięki temu natura, las i dzicz może znaleźć się nawet w centrum zatłoczonego miasta. Jeśli masz dość betonu, zwykłych, zimnych ścian i braku energii – ten styl jest idealny dla Ciebie.

Aranżując swój dom na styl urban jungle możesz postawić zarówno na pojedyncze dodatki zieleni, jak i fototapetę w żywych barwach na wszystkich ścianach w pomieszczeniu. Twoje wnętrze będzie emanowało mnóstwem pozytywnej energii! To, co zyskasz to z pewnością spektakularny efekt.

Twoje wnętrze jest zaaranżowane już w stylu nowoczesnym? Idealnie! Urban jungle, czyli miejska dżungla najczęściej łączy ze sobą nowoczesność i rozwój z dziką naturą.

Kolor zielony łatwo zestawić z innymi barwami. Pięknie zaprezentuje się w sąsiedztwie białego, szarego, beżowego, brązowego, żółtego, czarnego… Poeksperymentuj także z innymi kolorami, a uzyskasz fascynujący efekt!

Motywy na tapetach urban jungle

Na zdjęciach znajdziesz zieleń we wszystkich jej odcieniach. Seledynowy, szmaragdowy, trawiasty, zieleń butelkowa… Śmiało przebieraj i wybieraj barwy, które najbardziej do Ciebie przemawiają.

Liście, liście i… jeszcze więcej liści! Tak, to właśnie one tutaj królują. Na fototapecie w stylu urban jungle możesz umieścić tropikalne liście monstery, bananowca, palmy… Nasze wzory są pełne dzikich tropików, które mogą stanowić soczyste, zielone tło Twojego pomieszczenia.

Nasze lasy tropikalne wprowadzą do wnętrza mnóstwo optymizmu, ożywczej energii, poczucia wolności. W takim otoczeniu aż miło odetchnąć pełną piersią. Co powiesz na fototapetę z lasem deszczowym z lustrem wody, imponującym mostem linowym, czy lianami? Teraz każdy z nas może poczuć się jak Tarzan!

W prawdziwej dżungli nie może oczywiście zabraknąć zwierząt. W naszej kolekcji aż się od nich roi. Dzięki fototapecie możesz co dzień podziwiać dzikie, egzotyczne zwierzęta takie jak pantery, gepardy, lwy, pumy, małpy, zebry, słonie… Kolorowymi barwami na dodatkach urban jungle zachwycą także flamingi, tukany, papugi i malownicze motyle.

Fototapety, obrazy, czy plakaty urban jungle z efektem 3D tworzą jeszcze bardziej imponujący charakter. Dzięki trójwymiarowości oraz świetnej jakości wydruku dżungla wygląda jak prawdziwa!