Fototapeta 3d dla dzieci

Tapety 3D do pokoju dziecka to sposób na ożywienie pokoju oraz nadanie mu optymistycznego wydźwięku. Takie zdjęcia mają za zadanie urozmaicić ściany i tym samym wygonić nudę z wnętrza. Są to ciekawe rozwiązania, które przyciągają wzrok. Poniżej prezentujemy rozmaite radosne motywy na fototapetę 3D dla dziecka idealne do pokoju zarówno chłopców, jak i dziewczynek - na przykład góry, balony, miasta.

Ciekawie prezentują się motywy z burzoną ścianą. Wkoło „unoszą się” cegły, a przez nowopowstałą dziurę wciera do wnętrza zabawny bohater lub ukazuje się odmienny świat. Wśród tych propozycji na fototapetę 3D dla dziecka, odnajdziesz motyw piłki, kosmosu czy wlatującego retro samolotu. Ten rodzaj tapety dziecięcej szczególnie spodoba się chłopcom.

Bez problemu wśród tapet 3D na ścianę dla dzieci znajdziesz także propozycje dla dziewczynki. Powodzeniem cieszą się szczególnie fototapety dziecięce w bujne kwiaty 3D. Taki żywy bukiet wygląda, jakby wręcz wyrastał ze ściany. Uwydatnia ją oraz nadaje wnętrzu uroku i dziewczęcego charakteru.

Fototapety 3D dziecięce - postacie z kreskówek

Dzieci fascynuje świat z książeczek, komiksów i kreskówek. Często też marzą, aby przenieść się do tej bajkowej rzeczywistości. Stanąć obok ulubionego bohatera i przeżyć podobną, niesamowitą przygodę. Dzięki fototapecie dziecięcej z postaciami z kreskówek możesz sprawić swojemu dziecku wielką radość! Podarujesz mu namiastkę niezwykłego świata. Twoje pociecha będzie mogła uruchomić wyobraźnię i ruszyć do zabawy w towarzystwie bajkowych przyjaciół. A i nauka stanie się o wiele milsza z radośnie spoglądającym ze ściany bohaterem.

U nas znajdziesz propozycje fototapet dla dzieci ze Spidermanem, Zygzakiem z bajki o autach czy zabawnymi zwierzętami. Ciekawe i niezwykle optymistyczne są zwierzaki wychodzące ze zburzonej, białej ściany. W tym motywie znajdziesz uśmiechniętą od ucha do ucha żyrafę w okularach, figlującą na gałęzi małpkę, słodką pandę... Wszystkie w wyrazistych, realistycznych kolorach. Na widok tych zabawnych zwierzaków, uśmiech sam pojawia się na twarzy!

Wszystkie wzory fototapet z efektem 3D zamówisz u nas na wymiar. Bez problemu dopasujesz więc dekorację do ściany. I kolejny plus — fototapeta jest bardzo łatwa w montażu. Aranżacja Twojego wnętrza nabierze zupełnie nowego charakteru!

W kolekcji zebraliśmy najpiękniejsze naszym zdaniem motywy. Jeśli jednak nie znalazłeś tego, czego szukasz - skorzystaj z wyszukiwarki. Tysiące zdjęć czeka na odkrycie! Fototapeta do pokoju dziecka to świetny pomysł na udekorowanie wnętrza. Dzięki niej Twoje dziecko poczuje się jak w bajce!