Wzory polecane przez projektantów

Zastanawiasz się jakie wzory polecają specjaliści ds. aranżacji wnętrz? Co według projektantów wpisuje się w najnowsze trendy? Właśnie w tej kolekcji prezentujemy wzory na fototapety, które wybrali specjaliści.

Przedstawione poniżej zdjęcia mają oryginalny charakter. Jednocześnie wpisują się w aktualne trendy wnętrzarskie. Ich barwy z jednej strony są stonowane, ale jednocześnie – lekko prowokujące. Dzięki takim połączeniom Twoje wnętrze stanie się intrygujące i zarazem jedyne w swoim rodzaju.

Wnętrze według projektanta

Chcemy, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dlatego w kolekcji znajdują się różnorodne wzory. Abstrakcje, ilustracje, akwarele, zdjęcia natury… Wzory łączy jedno – są z charakterem.

Pierwszą kategorią, którą łatwo wychwycić spośród pozostałych grafik są abstrakcje. Fototapeta z granatową, czarno złotą, zieloną lub imitującą marmur abstrakcją może być oryginalnym zamiennikiem zwykłej ściany. Żywe lub bardziej stonowane pasy kolorów w abstrakcjach ciekawie się przenikają. Taka dekoracja to sposób na niepozorne, lecz charakterne tło, które jest w stanie odmienić całe wnętrze.

Wśród propozycji znajdziesz także ilustracje i akwarele świetne na fototapetę. Projektanci polecają między innymi: wzór z dachami miasta, rysunek kolorowego drzewa, żurawie w monochromatycznej kolorystyce… Fototapety z kwiatami malowanymi akwarelą z pewnością nadadzą uroku całemu pomieszczeniu.

Również pokój dziecka może być zaaranżowany z klasą oraz jednoczesnym urokiem. Wśród naszych propozycji fototapet do pokoju dziecka znajdziesz malowane akwarelą grafiki z leśnymi zwierzętami, a także dzikie zwierzęta w dżungli.

Natura doceniona na fototapetach

Specjaliści, którzy z rozmysłem wybierali poniższe wzory, skupili się także na doborze odpowiedniej ilości zdjęć z naturą. To właśnie ona jest wciąż największą inspiracją, z której nie boimy się czerpać tego, co najlepsze.

Wśród naszych propozycji znajdziesz motywy na fototapetę, gdzie widnieją tropikalne lasy z egzotycznymi liśćmi palmy, a także nasze, rodzime lasy z charakterystycznym lasem we mgle. Soczysta zieleń liści nada ścianie głębokiej wyrazistości.

Ciekawą propozycją są także zdjęcia z kwiatami. Dobierając odpowiednią fototapetę, możesz zapełnić całą ścianę kwiatami. W kolekcji znajdziesz mnóstwo florystycznych motywów, również tych w stylu vintage w ciepłej kolorystyce. Fototapeta z kwiatami 3D na czarnym tle ożywi i odmieni nie do poznania Twoją ścianę.

Niech banalność pójdzie precz! Wybierz wzór na fototapetę polecany przez projektanta i wpłyń znacząco na design swojego wnętrza.