Fototapeta dla dzieci

Masz ukochanego maluszka w domu? A może dopiero na niego czekasz? Jeśli tutaj jesteś, zapewne szukasz sposobu na jak najlepsze udekorowanie otoczenia, w którym malutka pociecha przebywa (lub będzie przebywała).
Fototapety dziecięce to wspaniały pomysł na dekorację ścian, która będzie nie tylko piękna, ale i praktyczna. Fototapety dla dzieci zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o Twoim dziecku

Pokój dziecka

Przyjazne wnętrze jest bardzo ważne. To tutaj niemowlę, a potem nieco starsze dziecko będzie spędzać swoje pierwsze lata życia. W ciągu tych pierwszych miesięcy i lat będą kształtowały i rozwijały się jego umiejętności. Będzie rozwijał się umysł Twojej malutkiej pociechy. Etap ten wpłynie na całe późniejsze życie.
Właśnie dlatego tak ważne jest, czym dziecko będzie otoczone. Trafiłeś/aś w dobre miejsce. Na naszych fototapetach dla niemowlaka lub nieco starszej pociechy, ukazujemy bajkowe światy. Z naszych dekoracji płynie optymizm... płynie uśmiech. :) Z pewnością będą one oddziaływały pozytywnie na dziecko. Nie tylko za sprawą znajdujących się na nich motywów, lecz także dzięki łagodnym kolorom.
Bajkowe światy przyciągną wzrok maluszka. Dzięki nim może poznawać on pierwsze słowa przypisane do przedmiotów czy zwierzątek. Dzięki nim rozwinie się jego wyobraźnia i kreatywność.

Fototapety dla dzieci na wymiar — motywy

Wśród naszych propozycji dla dzieci, najwięcej znajdziesz fototapet skandynawskich.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na taką kolekcję? Bo jest ona według nas najbardziej odpowiednia dla maluszków. Na skandynawskich motywach królują spokojne kolory, delikatność. Jest tutaj dużo elementów leśnych, zwierzątek, gór — minimalizmu i natury.

Kolory na tapecie są łagodne, lecz w malowniczych, bajkowych odcieniach. Taka delikatność wpływa uspokajająco i pozytywnie na maluszka. Pozwala łatwiej zasnąć, odstrasza złe koszmary. Takie tapety dla dzieci sprawdzą się zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Fototapeta do pokoju dziecka zachwyca dopracowanym wzorem i ciepłą kolorystyką, sprawdzi się w w pokoju malucha.

Fototapety dla najmłodszych dzieci

są bogate w wiele motywów — zwierzęta, góry, lasy, rybki, samoloty, czy balony. Na każdej grafice opowiedziana jest za pomocą obrazów inna bajka... To o śpiącym na Księżycu misiu... To o leśnym życiu zwierzątek... To o niezwykłym rejsie statkiem lub locie balonem wśród puchatych chmurek.
Wybierz tapety z krajobrazami, przyrodą, zwierzętami czy też rysunkami. Wszystkie są wykonane w sposób niebanalny i oryginalny. Z pewnością będą nie tylko ozdobą Twojego mieszkania.
Tapeta z postaciami z bajek, zwierzątkami, motywami kwiatowymi, owocowymi, zwierzęcymi. Tapeta na ścianę dziecięce pokoju to doskonała dekoracja dla każdego malucha. Znajdziesz u nas tapety w różnych wzorach i kolorach.
Jeśli chcesz poznać inne opowieści — przejrzyj naszą kolekcję, która znajduje się poniżej. :)