FOTOTAPETA LIŚCIE

Kojarzysz ten moment wiosną, kiedy na szarych, pustych gałęziach pojawiają się młode, zielonkawe pączki? Później już tylko coraz bardziej się rozwijają, otaczając drzewa bujną otoczką. Krajobraz od razu nabiera życia, dopełniony soczystą zielenią.
A co gdyby przenieść tę relaksującą zieleń do domu? Odpowiedzią na to pytanie są oferowane przez nas fototapety na wymiar. Natura od zawsze jest dla nas inspiracją. Po kolorowych kwiatach czas na równie efektywny motyw dekoracyjny, jakim są właśnie liście.
Listowie, mimo pozorów, nie jest nudne. Ma różne odcienie zieleni — jaskrawe, stonowane, głębokie, łagodne. Na jesień nasze drzewa przybierają pełne ciepła barwy. Liście zachwycają różnorodnością kształtów i struktur. Mogą być podłużne, okrągłe, ze wcięciami, szorstkie i gładkie.
Fototapeta liście to idealny motyw dla wszystkich tych, którzy kochają naturę i najlepiej odpoczywają w jej zielonym otoczeniu. Jak potwierdzają eksperci, zielona kolorystyka wnętrza uspokaja. Dlatego dzięki botanicznej dekoracji będziesz mógł się zrelaksować i poczuć pozytywne wibracje.
Fototapeta z realistycznymi ujęciami liści nada płaskiej ścianie efektu fototapety 3D. Motyw z liśćmi sprawdzi się jako fototapeta w salonie, sypialni, przedpokoju, czy pokoju nastolatka.
Znajdziesz wśród naszych fototapet liście tropikalne, palmy, liście bananowca. Dekoracyjnym hitem jest egzotyczna fototapeta zielone liście monstery. Roślina ta pochodzi z lasów tropikalnych. W Polsce jest uprawiana jako roślina ozdobna, doniczkowa. Jej duże, piękne liście z ciekawymi wcięciami są jakby stworzone do ozdabiania naszych pomieszczeń. Modnym motywem dekoracyjnym są też fototapety liście paproci.
Ciekawą propozycją są zdjęcia z murem lub betonowymi ścianami porośniętymi bluszczem. Umieszczenie takiej dekoracji to dobry pomysł na urozmaicenie nudnej ściany. Motyw cegły będzie świetną imitacją surowej ściany i idealnie wpasuje się w modny ostatnio styl rustykalny.
Jeśli chcesz rozweselić pokój, polecamy bajkowe ujęcia liści, wśród których buszują kolorowe ptaki, motyle. Flamingi czy papugi z pewnością zadbają o malowniczą kolorystykę fototapety.
W naszej kolekcji są także grafiki wektorowe z motywem liści. Będą one nieco mniej realistyczną, aczkolwiek nadal piękną i gustowną dekoracją.
Zebraliśmy w tej kolekcji najpiękniejsze naszym zdaniem zdjęcia, ale jeśli wciąż nie znalazłeś tego, czego szukasz — skorzystaj z wyszukiwarki. Tysiące zdjęć czeka na odkrycie.