Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM

Dziecięca Kraina - Fototapety do pokoju dziecka

Jesteś rodzicem i zastanawiasz się jak doskonale urządzić pokój swojej pociechy? Meble są, zabawek pod dostatkiem, jednak czegoś brakuje, a ściany są takie… smutne? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie – fototapety, które „pokolorują” świat Twojego dziecka.

Korzyści, które płyną z udekorowania pokoju dziecięcego fototapetami Ulala to:

- ożywienie pokoju – optymistyczne kolory wyzwolą w maluchu endorfinę, hormon szczęścia, który zadba o dobry humor i świetną zabawę;

- pobudzenie wyobraźni i kreatywności dziecka;

- walory edukacyjne;

- walory estetyczne;

- dziecięce fototapety 3D stworzą efekt głębi, a obraz stanie się jeszcze bardziej rzeczywisty;

- zdrowie Twojego dziecka – nasze wydruki są w stu procentach bezpieczne, nie zawierają toksycznych związków chemicznych.

Otwarty umysł – fototapety edukacyjne do pokoju dziecka

Edukacja dziecka jest w ostatnich latach coraz ważniejszą kwestią. Tym bardziej, jeśli chodzi o nauczanie nieszablonowe, które nie tylko ma na celu zdobywanie wiedzy, ale też pobudzenie kreatywności. Dlatego rodzice starają się wzbudzić w dziecku ciekawość świata już od najmłodszych lat.

Właśnie z powyższych powodów przychodzimy, Tobie rodzicu, z pomocą! W naszej kolekcji znajdziesz wiele propozycji, które udekorują pokój i zarazem staną się świetnym narzędziem edukacyjnym.

Szczególnym powodzeniem cieszą się nasze mapy świata na fototapetach do pokoju dziecka. Dzięki nim Twoja pociecha odkryje w sobie duszę podróżnika i odkrywcy. Pobudzenie wyobraźni i podróże do dalekich zakątków świata staną się dużo prostsze, gdy w pobliżu będzie widniała fototapeta z ciekawą mapą. Twój mały odkrywca pozna i szybko zapamięta nazwy oraz układ kontynentów. Z kolei dzięki fascynującym obrazkom dowie się na przykład, gdzie znajduje się Big Ben, czy wieża Eiffla.

Inną korzyścią będzie poznanie zwierząt z całego świata. Z dziecięcych fototapet z mapą świata Twoja pociecha dowie się, skąd pochodzą żyrafy, słonie, pingwiny i wiele innych stworzeń. Dzięki kolorowym obrazkom pozna też ich naturalne środowisko.

Bajkowe krainy na fototapetach dziecięcych

Słodkie zwierzątka, pastelowe kolory, baśniowe klimaty… Obrazki na fototapetach w pokoju dziecka mogą naprawdę fascynować i pobudzać wyobraźnię.

W kolekcji prezentujemy grafiki, rysunki, akwarele, na których widnieją urokliwe, bajkowe krainy. Fototapety dziecięce są pełne przyrody, lasów, gór, i zwierząt, które zamieszkują te środowiska.

Świetnym wyborem jest także fototapeta do pokoju dziecka w sowy, czy z uroczym słonikiem, pieskiem, myszką, pandą... Dzięki takiej dekoracji maluch nie będzie czuł się osamotniony w swoim małym królestwie. Słodki zwierzak może stać się towarzyszem zabaw i przyjacielem w jednym.

Pastelowa, różowa kolorystyka na fototapetach nada prawdziwie uroczego klimatu w pokoju dziewczynki. Na zdjęciach znajdziesz także wiele rozmaitych kolorów, które są uniwersalne dla obu płci.

Wszystkie fototapety, obrazy, plakaty, także te do pokoju dziecka zamówisz u nas na wymiar. Dzięki temu idealnie dopasujesz dekorację do swojej ściany.

rozwiń opiszwiń opis

Inspiracje