Tapeta 3D

Tapety 3D zapewniają niezwykłe efekty. Wprowadzają świeżość do wnętrz. Ściany dzięki nim wydają się bardziej żywe i rzeczywiste. Potrafią przenieść nas w całkiem inny świat. Odmieniają perspektywę. W tej kolekcji skupiliśmy się na wyjątkowym efekcie 3D — efekcie głębi. Wnętrze Twojego domu lub biura potrzebuje odmiany? Czegoś, co ożywi pomieszczenia? Nada im nowego blasku, światła? Poniżej zebraliśmy zdjęcia, które idealnie sprawdzą się w tym celu. Nasze propozycje są malownicze, pełne światła. W dodatku mają w sobie „to coś”, co nazywamy głębią.
Tapeta3d z efektem wrażenia głębi sprawi, że nawet najmniejsze pomieszczenie w Twoim domu będzie wyglądać na przestronne.

Widoki jak z bajki na fototapetach 3D

Wybrukowane, wąskie uliczki, na które z góry padają ciepłe promienie słońca. Ściany obrsośnięte wijącymi się roślinami. Rozkwitające kwiaty, które pięknie wyglądają na tle kamienia lub bieli muru. Po bokach niskie krzewy, drzewa, których pączki kwiatów czarują urodą. Pełnia błogiego lata.
Takie właśnie motywy możesz znaleźć w naszej kolekcji. Prezentujemy zdjęcia, świetne na tapetę, z malowniczymi uliczkami z Włoch, Grecji, Francji... Wydają się jak z bajki, a istnieją naprawdę. I Ty możesz przenieść się w te urokliwe rejony. Jak? Właśnie, chociażby dzięki naszym tapetom 3D na ścianę z uliczkami przystrojonymi kwiatami, czy z widokiem na morze.
Co jeszcze może widnieć na Twojej wymarzonej dekoracji? Tapeta 3d może ukazywać widok muru chińskiego, czy ciekawej architektury z imponującymi schodami, korytarzami, kolumnami, arkadami... W kolekcji znajdziesz budowle w starych stylach, jak i te bardziej nowoczesne. Klimatyczne mosty, tory, długie molo także prezentują się zjawiskowo. To, co wybierzesz, zależy tylko od Twojego gustu.
Efektowną głębię można również uzyskać dzięki naturze. Fototapety 3D na ścianę z licznymi ścieżkami wśród lasu, alejkami w parku, przestrzennymi pejzażami górskimi. Leśne widoki charakteryzują się dużą ilością jasnej zieleni, czy bieli brzóz. Dlatego są idealnym motywem z głębią, który doda światła i życia ścianom Twojego domu.
Graficy prześcigają się również w tworzeniu oryginalnych, wyjątkowych motywów. Dlatego, jeśli marzy Ci się nowoczesna fototapeta trójwymiarowa, znajdziesz u nas grafiki z abstrakcją, białymi kulami, czy hipnotyzującym tunelem.

Pozostaje pytanie — gdzie?

Tapeta z efektem głębi może mieć wiele zastosowań, między innymi:
— może odświeżyć i nadać życia;
— rozjaśnić;
— optycznie wydłużyć, powiększyć wnętrze;
— przenieść domowników w wymarzoną, malowniczą krainę. :)
Gdzie sprawdzi się taka tapeta? Odpowiedź jest prosta — wszędzie! Fototapeta 3D dobrze będzie wyglądać jako dekoracja na ścianę do salonu, sypialni, kuchni, łazienki, pokoju dla dzieci, czy biura. Urozmaici każde wnętrze. Geometryczne wzory są uniwersalne, więc można je wykorzystać w każdym wnętrzu. Dzięki fototapetom 3D można zmienić aranżację pokoju, zapewniając mu nowoczesny wygląd.
My fototapetę 3D z efektem głębi (którą oczywiście zamówisz u nas na wymiar) szczególnie polecamy do małego pokoju takiego jak na przykład ciasna, ciemna sypialnia. Taka dekoracja może okazać się niezastąpionym ratunkiem, gdy czujemy, że wręcz się „dusimy” w pomieszczeniu. Efekt głębi optycznie przedłuży wnętrze, jasne kolory rozświetlą ściany. Pokój od razu stanie się bardziej przestronny i przytulny.
Możesz się naprawdę zdziwić, jak bardzo fototapeta 3D jest w stanie odmienić Twoje wnętrze. Wielka zmiana jest gwarantowana.