Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM

Butelkowa zieleń na fototapetach, obrazach, plakatach

Butelkowa zieleń to głęboki, pozytywny kolor. Wprowadź do wnętrza barwy w takich odcieniach zielonego, a zyskasz intrygujący, niebanalny efekt. W jakich wnętrzach można się pokusić o soczyste barwy zielni?

Nasza pierwsza sugestia skłania się w stronę wnętrz z tropikalną atmosferą. Zielone fototapety z wzorami liści palmy, bambusa, monstery… Takie motywy z pewnością wprowadzą do pomieszczenia ożywczy, egzotyczny klimat. A Ty wśród takiej zieleni będziesz tryskać optymizmem i masą dobrej energii.

Butelkowa zieleń na tapetach, czy obrazach świetnie skomponuje się z kolorami surowych materiałów – czerwoną cegłą, czy betonem. Dlatego dobrym pomysłem jest umieszczenie takiej dekoracji w pomieszczeniach w stylu, chociażby industrialnym.

Ciekawe, wyjątkowe barwy zieleni sprawdzą się także w stylu skandynawskim. Styl ten jest kojarzony z naturalnymi materiałami, prostotą i aranżowany zazwyczaj w stonowanych, jasnych barwach. Tapeta, obraz, czy chociażby plakat w odcieniach zieleni przełamie dość jednolite kolory tego stylu. Dodatkowo wprowadzi ożywczą energię natury.

Kwintesencją wytworności i elegancji będzie połączenie butelkowej zieleni z kolorem złotym, czy stalowymi szarościami. Tak szykowny efekt idealnie wpasuje się do wnętrz w stylu glamour i art deco. i.

rozwiń opiszwiń opis