FOTOTAPETA GRANATOWA NIEBIESKA

Granat to kolor, który w połączeniu z innymi odpowiednimi barwami, będzie się gustownie prezentował w pomieszczeniu. Ściany w tym kolorze będą wyglądać przytulnie, a zarazem elegancko. Warto zastosować go do wykończenia salonu, kuchni czy jadalni. W naturze kolor ten możemy spotkać na niebie, gdy słońce schodzi za horyzont. Piękny odcień granatu widoczny jest także w głębi wód.
Granat jest kolorem, który raczej nie pasuje do ciemnego pomieszczenia. Za to połączenie granatowej fototapety z jasnymi barwami będzie strzałem w dziesiątkę! To, jak idealnie kolor granatowy komponuje się z bielą, możemy zauważyć, chociażby w Grecji. To właśnie tam piękna barwa morza kontrastuje z białą architekturą greckich miasteczek. Dodatkowo dachy jasnych budynków są często pokrywane właśnie niebieskim kolorem. Jest to niezwykle malowniczy widok jak z bajki!

Granatowa tapeta

Nie bez powodu kolor ten kojarzy nam się z kolorem wód mórz i oceanów. To właśnie różne odcienie niebieskiego, w tym granatowy, w połączeniu z bielą (kolorem żagli), jasnym beżem (kolorem piasku i wydm) króluje w stylu marynarskim. W pomieszczeniu z biało niebieskimi pasami, drewnem, wikliną i morskimi dodatkami będzie można poczuć powiew orzeźwiającej bryzy morskiej! Styl ten często jest wykorzystywany w urządzeniu pokoju małego chłopca. Jednak jest to także świetny pomysł na aranżację wnętrza dla każdego miłośnika żeglugi, fal, morza.
Wśród naszych fototapet znajdują się również te, które idealnie sprawdzą się w domu urządzonym w stylu glamour. Granat to kolor, który szałowo prezentuje się w zestawieniu ze złotym, czy srebrnym. Połyskująca granatowa tapeta to świetny pomysł na dodatek do Twojej sypialni glamour — na jej tle wszystko jeszcze bardziej będzie błyszczeć!
Ciemny niebieski może być zamiennikiem czarnego. Barwa ta wyda się bardziej stonowana, a z jaśniejszymi dodatkami zyska na lekkości. W pomieszczeniu w stylu nowoczesnym połącz ten kolor z różem, szarością, beżami, czy na przykład żółcią, pomarańczem, czerwienią, a uzyskasz niepowtarzalny, stylowy efekt. Fototapeta z granatową abstrakcją idealnie sprawdzi się w pokoju dziennym, jadalni, salonie, czy sypialni.
Prawda jest taka, że granat to świetna barwa bazowa, która będzie pięknie się prezentowała z wieloma innymi kolorami. Fototapety na wymiar w tej barwie są bardzo popularne, ale nie tylko. Warto zdecydować się na takie właśnie zdjęcie, które będzie się prezentowało zarówno w salonie, jak i w sypialni.
W tej kolekcji prezentujemy zdjęcia fototapet, wśród, których kolorem przewodnim jest granatowy. Tematyka tych ujęć jest bardzo rozmaita. Znajdziesz widoki zachodu słońca, wód oceanu, fototapety z granatowymi kwiatami, ujęcia kobiet, malarstwo abstrakcyjne i wiele innych propozycji.