TAPETA ARTYSTYCZNA

Czy chcesz, żeby sztuka na stałe zawitała w Twoim życiu? Pragniesz codziennie podziwiać intrygujące detale, od których coś nie pozwala oderwać wzorku?
Ta kolekcja zdjęć jest dla wszystkich miłośników malarstwa, rzeźby, a nawet architektury. Dla wszystkich tych, których fascynuje piękno i którzy pragną odczuwać piękno każdą cząsteczką swojej duszy. Motywy fototapet z kolekcji "Tapeta Artystyczna" to wspaniałe obrazy, które zachwycą każdego. Wszystkie zdjęcia zostały wykonane przez najlepszych fotografów, a następnie wyselekcjonowane i poddane obróbce graficznej, aby wyglądały jak najlepiej.

Tapety i fototapety

Nasze tapety są pełne sztuki – przedstawiają czarno białe ilustracje, szkice, malarstwo chińskie, japońskie, akwarelę... Oczywiście nie zabrakło również grafik, które ukazują sztukę starożytną. Tapety ze zdjęciami antycznych rzeźb, marmurowych posągów, czy chociażby odwzorowanie fresków pompejańskich. Nowoczesny styl wprowadzają tapety z kwiatami, które są wykonane w takich technikach jak: akwarele, grafika, czy malarstwo.
A może zdecydujesz się na tapetę z reprodukcją znanego obrazu, jak chociażby Narodziny Wenus Botticellego?
Jeszcze więcej sztuki - fototapeta wielkoformatowa
Pomyśl o pokaźnej ścianie, która cała wypełniona jest pięknem – od góry do samego dołu. Artystyczna tapeta na wzór fascynujących murali, które tak bardzo nadają życia szarym miastom i ścianom ich bloków, może teraz odmienić Twoje pomieszczenie. Wnętrza w stylu artystycznym są zawsze niepowtarzalne i wyjątkowe, a także wyjątkowo wygodne i przytulne.
Fototapety wielkoformatowe są propozycją głównie do powierzchni przekraczających standardowe rozmiary – idealne na przykład do loftów. Pomieszczenie w połączeniu z artystyczną grafiką jeszcze bardziej zyska na oryginalności.
Postaw na jeszcze więcej pięknej sztuki i wybierz ponadprzeciętną, artystyczą tapetę z retro pejzażem, z zachwycającą architekturą klimatycznej Wenecji, Rzymu, czy Amsterdamu.
Tapety ścienne z motywem artystycznym to doskonały sposób na wyeksponowanie wnętrza. Wystarczy, że zdecydujesz się na wybrany wzór i wybierzesz odpowiednią rozdzielczość.
W tej kolekcji zebraliśmy najpiękniejsze naszym zdaniem propozycje. Jeśli jednak nadal nie znalazłeś tego, czego szukasz – skorzystaj z wyszukiwarki. Tysiące zdjęć czeka na odkrycie. Wysokiej jakości tapeta artystyczna na ścianie to świetny sposób na aranżację wnętrza Twojego domu.