Fototapeta dla dzieci las

To fakt — natura korzystnie wpływa na rozwój dziecka. Dzięki poniższej kolekcji tapet dziecięcych Twoja pociecha na co dzień będzie mogła odczuć bliskość przyrody... Pięknych polskich lasów iglastych i liściastych, rozległych polan, dzikich zwierząt, wysokich gór... Tapeta z lasem dla dzieci zachęci najmłodszych do obcowania z naturą. Sprawdzi się także w sypialni nastolatka, tworząc przestrzeń idealną do nauki i odpoczynku.

W kolekcji fototapet do pokoju dla dziecka znajdziesz bajkowe rysunki w pastelowych kolorach, góry i lasy malowane akwarelą oraz inne...

Skandynawskie wzory

Styl skandynawski jest coraz bardziej popularny i coraz częściej wykorzystywany w aranżacji wnętrz. Nic dziwnego. Cechuje się on minimalizmem, jasnością, obecnością natury i harmonią, której tak bardzo ówcześnie potrzebujemy. Skandynawskie motywy wnoszą do wnętrz świeżość, oddech, poczucie spokoju. Dzięki białej barwie, która jest bardzo powszechna w tym stylu, ściany się „otwierają”, a pomieszczenia wydają bardziej przestronne.

Dobrym wyborem są fototapety dla dzieci w stylu skandynawskim, na których królują jasne krajobrazy, góry, drzewa, lasy brzozowe... Zdjęcia malowane akwarelą, minimalistyczne kontury pni... Wzory te wykreują magiczną, pełną harmonii atmosferę w pokoju dziecka.

Fototapeta las, drzewa i zwierzęta — natura na tapetach dla dzieci

Poniższa kolekcja zdjęć zachwyca urokiem malowanych akwarelą zwierzątek i naturalnym pięknem przyrody. Motywy z dziecięcej fototapety „pokolorują” ściany w pokoju dziecięcego. Wnętrze stanie się niezwykle malownicze, rozjaśnione pozytywnymi barwami. Twoja pociecha przeniesie się do leśnego świata jak z bajki lub najpiękniejszej ilustracji w książeczce.

Na fototapetach dla dzieci widnieją różnorodne leśne zwierzęta: jelenie, sarny, dziki, lisy, niedźwiedzie, zające, wiewiórki, sowy, motyle i inne. To rozmaite towarzystwo pozwoli doświadczyć bliskości leśnego środowiska. Twoje dziecko otworzy się na doświadczenia związane z przyrodą. Chętnie pozna nazwy zwierzaków i drzew, a leśne spacery staną się dla niego wspaniałą przygodą.

Dziecięce tapety są także wypełnione pięknymi lasami. Rosną tu jasne brzozy, iglaste sosny i świerki, a także różnorodne zielone krzewy.

Obecność natury wpłynie kojąco na malucha, starsze dziecko, a także nastolatka. Przyniesie poczucie spokoju i harmonii. W tak malowniczym pokoju każda chwila staje się piękniejsza!

Dziecięce fototapety na ścianę zamówisz u nas na wymiar. Dzięki temu możesz cieszyć się idealnie dopasowaną dekoracją.

W kolekcji zebraliśmy najpiękniejsze naszym zdaniem zdjęcia. Jeśli jednak wciąż nie znalazłeś tego, czego szukasz — skorzystaj z wyszukiwarki. Tysiące wzorów czeka na odkrycie.