Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM

Fototapeta Kosmos

zdjęcia i grafiki doskonałe także na obrazy, plakaty, naklejki...

Czy może być coś bardziej fascynującego, tajemniczego i niepojętego, niż przestrzeń kosmiczna? Miłośnicy astronomii z pewnością zgodzą się z faktem, iż widoki z kosmosu są tymi, które najbardziej zapierają dech w piersiach.

Już samo spoglądanie w nocne niebo dostarcza fascynujących wrażeń. W naszej kolekcji przedstawiamy fototapety z widokiem kosmosu z ziemi. Dobrze nam znana droga mleczna będzie się pięknie i naturalnie prezentowała.

Bardziej odważną dekoracją, wpisującą się w trend galaxy, będzie fototapeta z widokiem mgławic, planet, gwiazd wprost z kosmosu! Widoki, jak z filmów science fiction będą intrygującą i inspirującą dekoracją.

Fototapeta 3D kosmosu dostarczy Ci niebanalnych efektów wizualnych. Widok nieskończonego wszechświata uczyni pokój bardziej przestronnym. Ciemna kolorystyka trójwymiarowego uniwersum będzie się idealnie komponowała z jaśniejszymi wnętrzami. Dzięki imponującym przybliżeniom Księżyca, planet, a także ukazanym astronautom będziesz mógł sam się poczuć, jak w przestrzeni kosmicznej.

Zdjęcie mgławic, gwiazd i planet będzie idealną dekoracją do sypialni. Fototapety z kosmosem możesz umieścić na ścianę za nagłówkiem łóżka lub na suficie i przez całą noc cieszyć się widokiem gwiazd. Styl galaxy będzie się też dobrze prezentować w nowoczesnym salonie, czy biurze. Fototapeta kosmos świetnie sprawdzi się nie tylko, jako dekoracja do twojej sypialni, ale też będzie dobrym wyborem do pokoju dla dziecka. Z pewnością pobudzi wyobraźnię i zachęci do przyswajania ciekawostek z dziedziny astronomii.

Fototapeta kosmosu na wymiar pozwoli Ci idealnie dobrać zdjęcie do Twojej ściany. Sam możesz zadecydować jakiej ilości kosmicznego szaleństwa potrzebujesz w swoim domu!

Zebraliśmy w tej kolekcji najpiękniejsze naszym zdaniem zdjęcia, ale jeśli wciąż nie znalazłeś tego, czego szukasz — skorzystaj z wyszukiwarki. Tysiące zdjęć czeka na odkrycie.

rozwiń opiszwiń opis