Fototapeta 3D na ścianę z efektem ULALA

Tapeta 3D to propozycja niebanalnej dekoracji ściennej. Wybierz ten rodzaj fototapety, a zyskasz:

  • optyczne powiększenie pomieszczenia
  • wrażenie głębi lub motywu wręcz „wychodzącego” ze ściany
  • niezwykle realistyczne efekty wizualne, z precyzyjnie oddanymi szczegółami
  • piękną dekorację, która ożywi ścianę i całe wnętrze.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka kolekcji, dzięki którym osiągniesz wymarzony efekt trójwymiaru. W zależności od Twoich preferencji możesz wybrać wzory bardziej abstrakcyjne lub realistyczne. Niezależnie od tego, co wybierzesz, Twoje wnętrze zmieni się nie do poznania.

Zastanawiasz się gdzie najlepiej umieścić taką dekorację? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Fototapeta 3D nada się zarówno do salonu, jak i sypialni, kuchni, czy pokoju młodzieżowego. To, jaki wzór wybrać zależy od kolorystyki i stylu Twojego wnętrza.

Jeśli chodzi o pomieszczenia naprawdę niewielkie — najlepiej sprawdzą się jasne wzory. Fototapety z efektem 3D takie, jak na przykład tunele, w których latają kule, mosty, uliczki czy lasy z alejkami są w tym przypadku dobrym wyborem. Dzięki nim osiągniesz wrażenie głębi. Zdziwisz się, jak bardzo możesz optycznie powiększyć wnętrze, dzięki takiemu prostemu trikowi!

W większych pomieszczeniach możesz pokusić się o dobór tapety o ciemniejszej kolorystyce. Może marzy Ci się imitacja kamienia, betonu lub abstrakcyjnie ułożone kostki, wyłaniające się ze ściany? Wszystko to, a także wiele innych wzorów, znajdziesz w naszej kolekcji.

Zebraliśmy w kolekcjach najpiękniejsze naszym zdaniem zdjęcia. Jeśli jednak wciąż nie znalazłeś tego, czego szukasz — skorzystaj z wyszukiwarki. Tysiące zdjęć czeka na odkrycie.

rozwiń opiszwiń opis

Inspiracje